usługowe: mazowieckie , Warszawa
Nie wymagający nakładów, ochrona w cenie do wynajęcia lokal handlowo – usługowy 43 m2 Lokalizacja: Gocław lotnisko ul Fieldorfa 10 lok. 312 w Warszawi...
Hale i Magazyny: wielkopolskie , Kłoda
Hale magazynowe na wynajem w Kłodzie. Powierzchnia użytkowa Hala 1: 170 m2 (możliwość podzielenia na 2 niezależne hale) Hala 2: 400 m2 Cena wynajmu:...
Hale i Magazyny: wielkopolskie , Kłoda
Hala magazynowa na wynajem w Kłodzie. Powierzchnia użytkowa wynosi 170 m², Cena wynajmu to 3000 zł netto + 23% vat. Przestronna i dobrze doświetlon...
pomieszczenia biurowe: mazowieckie , Warszawa
Do wynajęcia lokale biurowe: 77m2, (2800 zł); 83,8 m2 (2300 zł); 75,4 m2 (2500 zł) Lokal: 77 m2 Cena: 2 800,00 zł netto + opłaty licznikowe (woda, p...
handlowe, sklepy : świętokrzyskie
Wynajmę lokal o powierzchni 87m2, w centrum Waśniowa Lokal przygotowany pod sklep odzieżowy- wyposażenie w cenie lokalu (poprzednio znajdował się tam...
Lokale: wielkopolskie , Gniezno
Lokal w Gnieźnie, ul. Roosevelta 41 C na parterze, wejście od głównej ulicy o powierzchniach: 55 m. Mieszkanie w przyległym budynku na piętrze o powie...
handlowe, sklepy: opolskie , Opole
Posiadam do wynajęcia powierzchnie magazynowo-biurowo-handlowe w Opolu w odległości 3 km od centrum miasta w przepięknie odrestaurowanym obiekcie po b...
handlowe, sklepy: pomorskie , Straszyn
lokal 52m2 - gotowość : natychmiast lokal 42m2 - gotowość : początek października cena wynajmu w stanie opisanym - 40 pln netto/m2 (wystawiam fakturę...
Lokale: mazowieckie , Warszawa
Do wynajęcia powierzchnia 60 m2 na I piętrze budynku w Centrum Wesołej w bezpośrednim sąsiedztwie stacji kolejowej Warszawa Wesoła. Doskonały dojazd w...
Konstancin Bielawa działka 1600 m² z Prawomocnym pozwoleniem na domy 4 jednorodzinne Działka pod planem można zabudować 4 domki po 94m2 - sprzedaż z...
działki inwestycyjne nadziałki budowlanedziałki inwestycyjnegrunt dla deweloperagrunty dla deweloperadziałki dla deweloperadziałki usługowe na
Do wynajęcia lokale komercyjne w centrum Krosna w Full Markecie obok stacji P K S oraz kolejowej w różnych metrażach, dopasowanych do potrzeb najemców...
lokale do wynajęcialokal na wynajemwynajmę lokallokale komercyjnelokale w markecielokale full