inne: dolnośląskie , Wałbrzych
Sprzedam nieruchomość zabudowaną unikalnymi, czynnymi budynkami przemysłowymi (budynki admi. i socjalne, hale produkcyjne, magazyny, rampa załadunkowa...
kamienice: podkarpackie , Przemyśl
Oferuję do wynajęcia lub sprzedaży wyjątkowy budynek, secesyjną kamienicę. Na firmę, urząd, bank, szkołę, restaurację itp Samodzielny budynek znajd...
inne: zachodniopomorskie , Szczecin
Sprzedam zakłady mięsne we wsi Łężek gmina Połczyn Zdrój, wycena, wolna hipoteka.
pałace, zamki: małopolskie , Kraków
Jedyna, wyjątkowa oferta Zabytkowy, luksusowy Pałac w Paszkówce Pałac położony jest około 30km od Krakowa. Na powierzchni 4,5a znajdują się 2 zabytk...
inne: kujawsko-pomorskie , Janowiec Wielkopolski
Posiadam nieruchomość zabudowaną budynkami magazynowo - produkcyjno - handlowymi o powierzchni 700 m2 oraz dom - biurowiec o powierzchni 350 m2 z plac...
Lokalizacja: miejscowość Zielona, gm. Kuczbork Osada, powiat Żuromin Dwie działki: nr 59 o powierzchni 0,5472ha - grunty orne, nr 60 o powierzch...
Piękna zabytkowa kamienica, w ładnej lokalizacji, pod opieka konserwatora, z pomieszczeniami mieszkalnymi, użytkowe poddasze, z atrium, pod inwestycje...
sprzedam kamienicęzabytkowa kamienicaoferta sprzedaży kamienicykamienica na sprzedaż
kopalnie, żwirownie: pomorskie , Chojnice
Chojnice woj. pomorskie Cena 6 500 000 złotych wyjściowa Sprzedam kopalnię kruszywa naturalnego o powierzchni 30 ha z udokumentowanymi pokładami żwiru...
2 hale produkcyjne 1200 i 400 metrów powierzchni, biura 350 metrów, posadzki bezpyłowe. 7 km od Kalisza.
Żwirownia woj. Śląskie Kłobuck 5,3 mln Pln Sprzedam teren przeznaczony pod żwirownie o powierzchni 37 ha Zasoby 4 mln ton kruszywa. Niniejsze ogłos...
kopalnie, żwirownie: podkarpackie , Tarnobrzeg
Na sprzedaż żwirownia, podkarpackie Tarnobrzeg Kopalnia 10,2ha z koncesją na wydobycie. Zasoby do wydobycia około 2,3 mln ton. Cena: 3 mln zł Kom. :...
kopalnie, żwirownie: lubelskie , Puławy
Żwirownia 25ha Lubelskie Puławy 4 Mln Zasoby 3 mln ton Proszę dzwonić pod numer telefonu: Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i ni...
kopalnie, żwirownie: mazowieckie , Pułtusk
Żwirownia Pułtusk Mazowieckie 1,5 Mln ZŁ Do sprzedaży żwirownia o powierzchni 8,9 ha. Zasoby 930 tys ton Proszę kontaktować się pod numerem telefonu:...
kopalnie, żwirownie: dolnośląskie , Bolesławiec
Kopalnia żwiru Bolesławiec, dolnośląskie 1,8 Mln ZŁ Powierzchnia 11,1 ha Zasoby 1,3 mln ton Komórka: Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją h...
kopalnie, żwirownie: małopolskie , Proszowice
Sprzedam kopalnię woj. Małopolskie Proszkowice Cena 3,8 Mln zł Udokumentowane zasoby – 2,7 mln ton Powierzchnia 28,1 ha . Koncesja i dokumentacja. N...
kopalnie, żwirownie: lubuskie , Ośno Lubuskie
żwirownia lubuskie, Ośno Lubuskie 2,5 miliona Pln 15ha Koncesja aktualna. Zasoby 1,8mln ton Telefon: Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacj...
kopalnie, żwirownie: warmińsko-mazurskie , Olsztynek
Żwirownia 2,7 mln ton warmińsko-mazurskie, Olsztynek 4 Mln ZŁ Zasoby ponad 3 mln ton Działka o powierzchni 30ha. punkt piaskowy od 60% - 70% Możliwa d...
kopalnie, żwirownie: zachodniopomorskie , Choszczno
Sprzedam żwirownię – Choszczno - zachodniopomorskie Cena 4000000 powierzchni 40,3 ha Zasoby ponad 2,2 mln ton Kontakt: Niniejsze ogłoszenie jest wył...
kopalnie, żwirownie: kujawsko-pomorskie , Grudziądz
Sprzedam żwirownię, 35ha, ponad 1,5 mln ton, kujawsko-pomorskie, Grudziądz 3,2Mln Pln Pełna koncesja. Numer kontaktowy: Niniejsze ogłoszenie jest wył...
kopalnie, żwirownie: wielkopolskie , Środa Wielkopolska
Środa Wielkopolska, woj. Wielkopolskie Sprzedam żwirownię Cena 5.300.000 Pln powierzchni 25 ha Proszę dzwonić na: Wielkość złoża ponad 3,1 mln ton Ni...
poprzednia 1 2 … 16 17 18 … 30 31 następna