Typ nieruchomości
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Szukam-Nieruchomości.com Szukam-Nieruchomości.com

Oferta bezpośrednia od właściciela na sprzedaż obiektu recyklingowego 4ha w Szczecinie

zachodniopomorskie, Szczecin

Opis nieruchomości


Oferuję Państwu na sprzedaż obiekt przemysłowy, na którym wybudowana jest stacja demontażu pojazdów nr 13 Car-Gryf. Usytuowany w województwie zachodniopomorskim powiat Police, gmina Kołbaskowo, miejscowość Stobno. Do granicy niemieckiej / Lubieszyn ok. 6 km, do tablicy miasta Szczecin 4 km.
Jeżeli są Państwo zainteresowani tak zlokalizowaną inwestycją na terenie województwa zachodniopomorskiego zapraszam do przeczytania zamieszczonego poniżej opisu obiektu, firmy, jej atutów i powodu sprzedaży.

Powierzchnia ok 4 ha ziemi przemysłowej, którą przekształciłem z użytkowania wieczystego na własność hipoteczną.

Teren ogrodzony wzdłuż drogi asfaltowej, latarnie zewnętrzne usytuowane wzdłuż płotu, drenaż położony na całej powierzchnią terenu, pozwolenie na odprowadzanie wód deszczowych i przemysłowych do zbiornika gminnego.
Utwardzone drogi wewnętrzne oraz plac z kostki o powierzchni 1500 m2, na którym może poruszać się ciężki sprzęt. Plac zewnętrzny o powierzchni 300 m2 podłączony pod separator ropopochodny oraz posadzkę wewnątrz hali o powierzchni 200 m2 również podłączoną pod separator i wyłożoną tak jak plac zewnętrzny geomembraną.

Hala stalowa do demontażu i magazynowania o powierzchni 1500 m2 wyposażona w 6 bram oraz siódmą o szerokości 7m, wysokości 4m, która pozwala na dogodny wjazd sztaplarką z autem w pozycji bocznej.
Pomieszczenie biurowe, sklep, i część budynku socjalnego.
Na tym terenie była kiedyś bocznica kolejowa połączona z czynną do dziś linią do stacji P.K.P Stobno. Zdemontowałem tory, podkłady ale podłoże i drenaże pozostały nienaruszone, więc można tanim kosztem bocznicę odtworzyć i przywrócić do eksploatacji.

Zasilanie obiektu jest dostarczane przez Energetykę P.K.P (moc wedle zapotrzebowania, tani prąd).

Teren klasyfikuje się zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego pod przemysł, handel, usługi, produkcję więc plan ten nie dopuszcza możliwości budowy mieszkalnej.

Firma Car-Gryf Artur Zych powstała 1996 roku i działała tylko w zakresie importu i sprzedaży części używanych. W 2004 roku nabyłem nieruchomość w Stobnie na terenie, której otworzyłem w 2006 roku do dziś istniejąca stację demontażu pojazdów wpisaną w rejestr stacji w zachodniopomorskim pod nr 13. Stacja posiada wszelkie stosowne pozwolenia dotyczące gospodarki odpadami, decyzja nr W.O.Ś. II.7243.17.3.2014. AS ważną do 25.11.2024.

Firma moja sprzedaje części zdemontowanych samochodów klientom indywidualnym z Polski i z Niemiec oraz nawiązałem długoletnią współpracę z firmami (warsztaty, serwisy, itp.). Oprócz części sprzedaję odpady w tym metale żelazne i nieżelazne oraz inne, w szczególności na rynek Niemiecki.

Duże doświadczenie i zaufanie pozwoliło mi podpisywać z gminami umowy o kasację i parkowanie wraków a nieskazitelna opinia przyciągnęła instytucje i przedsiębiorstwa państwowe, przedsiębiorców i klientów indywidualnych, którzy ceniąc renomę i profesjonalizm firmy chętnie kasują swoje auta w naszej stacji.
Prowadząc działalność jednoosobową nie byłem w stanie dodatkowo się obciążyć rozszerzając firmę o skup złomu, recyklingu R T V/A G D lub innych odpadów, choć obiekt ma potencjał i potrzebną ku temu infrastrukturą.

Teren usytuowany na obszarze niezalewowym, dogodny dojazd do Niemiec, Polic, na prawobrzeże i centrum Szczecina, autostrady A11, A3, S3, krajowa 10 i 13, oprócz tego w najbliższym terminie zostanie rozpoczęta budowa obwodnicy północnej Szczecina, której węzeł będzie usytuowany 1 km od firmy.
Berlin w odległości 150 km gdzie są huty, do których można wysyłać bezpośrednio złom.

Eberswalde w odległości 80 km, gdzie mieści się firma posiadająca duża strzępiarkę, do której można korzystnie sprzedać: nieoczyszczone karoserie (z szybami, fotelami, plastikami), nieoczyszczone aluminium w postaci: kompletnych silników, skrzyń biegów, itp.

Bliskość położenia do Niemiec daje dostęp do tanich samochodów oraz zapewnia klientelę niemiecką.

Porty w Rostoku ( 200 km), Świnoujście (100 km) .

recycling sprzedamsprzedam firmę recyclingowąsprzedam obiekt przemysłowynieruchomość komercyjnąnieruchomość recycling

Podobne oferty


Żabka 200m2 Szczecin Centrum Yeld 8,3 Okazja
sprzedam

Żabka 200m2 Szczecin Centrum Yeld 8,3 Okazja

handlowe, sklepy: zachodniopomorskie , Szczecin

Mamy do zaoferowania na sprzedaż bezpośrednio lokal handlowy o powierzchni 200 m2 w centrum Szczecina. Lokal wynajmowany jest przez sieć sklepów Żabka...

sprzedam żabkęsprzedam wynajęty lokalsprzedam wynajętą nieruchomość

2 190 000 zł 200 m²
aktualizacja: 08.11.2018
Nowa cena - Szczecin - lokal z sieciowym najemcą Fresh Market
sprzedam

Nowa cena - Szczecin - lokal z sieciowym najemcą Fresh Marke...

handlowe, sklepy: zachodniopomorskie , Szczecin

Obiekt handlowy 200 m2, z najemcą, Szczecin Mamy do zaoferowania na sprzedaż bezpośrednio lokal handlowy o powierzchni 200 m2 w centrum Szczecina. Lo...

2 190 000 zł 200 m²
aktualizacja: 31.10.2018
Sprzedam lub Wydzierżawie Nieruchomość z zabudowaniami
sprzedam

Sprzedam lub Wydzierżawie Nieruchomość z zabudowaniami

inne: zachodniopomorskie , Szczecin

Nieruchomość gruntowa stanowiąca prawo własności o łącznej powierzchni 4176m2, obejmująca działkę gruntu położoną w prawobrzeżnej części Szczecina. W...

2 800 000 zł 4 176 m²
aktualizacja: 27.10.2018

Do sprzedaży Biedronka w Warszawie

handlowe, sklepy: zachodniopomorskie , Szczecin

Posiadamy do sprzedaży 2 Biedronki w Warszwie Doskonała lokalizacja ,dogodna komunikacja miejsce bardzo popularne, obejmuje szeroki zasięg klientó...

sprzedam sklepsprzedam carrefoursprzedam wynajęty obiektsprzedam wynajętą nieruchomośćsprzedam biedronkę

40 000 000 zł 1 200 m²
aktualizacja: 11.10.2018
Obiekt handlowo-biurowy na sprzedaż (8,5% stopa zwrotu)
sprzedam

Obiekt handlowo-biurowy na sprzedaż (8,5% stopa zwrotu)

usługowe: zachodniopomorskie , Szczecin

Posiadam na sprzedaż obiekt handlowo-biurowy położony w Szczecinie. Powierzchnia budynku 4636m kwadratowych w całości skomercjalizowany. 15 najemców,...

sprzedam obiektobiekt handlowo-biurowysprzedam obiekt komercyjnysprzedam nieruchomość handlową

14 190 000 zł
aktualizacja: 10.10.2018
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy Business Angels Club MEDtube Eurobuild doinvest partners
© 2003-2018 doinvest partners