Hale i Magazyny: pomorskie , Orle
Przedmiotem oferty sprzedaży jest hala magazynowa o wymiarach 11 x 43,5 m i wysokości 4,30m z częścią socjalną i biurową. Budynek nie w pełni wykończo...
kopalnie, żwirownie : pomorskie
Zasoby złoża torfu wynoszą 302.300 m3, zostały udokumentowane w 2018 r. Powierzchnia dokumentowanego obszaru: 29,126 ha Powierzchnia udokumentowanego...
Lokale: wielkopolskie , mazowieckie
Poszukuje dla swoich inwestorów różnych skomercjalizowanych nieruchomości z atrakcyjną stopą zwrotu: Biurowce, parki handlowe, lokale użytkowe wynaję...
kupię wynajęty lokallokal z najemcąwynajęte nieruchomościkupię nieruchomośćkupię biedronkękupię żabkękupię lokal
inwestycyjne: pomorskie , Cedry Małe
Dzień dobry sprzedam działkę o powierzchni 3,7 HA usytuowana w Cedrach Małych bezpośrednio przy drodze S7 kierunek Gdańsk 25 km do centrum Gdańska. Ob...
kupię grunt inwestycyjnykupię gruny inwestycyjnekupię komercyjnekupię nieruchomośćkupimy nieruchomościkupimy nieruchomość komercyjną
Kupię lub wydzierżawię ziemię w gminie Gniew, w powiecie tczewskim, województwo pomorskie. Bardzo proszę o kontakt telefoniczny.
kupię ziemię rolnąkupię nieruchomośćkupimy nieruchomościnieruchomości rolnekupię nieruchomości
Grunty: pomorskie , Ząbrsko Górne
Cena: 130 000,00 zł Powierzchnia działki: 1 215,00 m2 Cena za m2: 107,00 zł Szerokość działki (mb.): 1,00 m Długość działki (mb.): 1,00 m Ukształtowan...
sprzedam działkędziałka komercyjnasprzedam grunt komercyjnygrunty trójmiastodziałka trójmiastokomercyjne trójmiasto
pensjonaty: pomorskie , Krynica Morska
Mam na sprzedaż Pensjonat z Restauracja w Centrum Krynicy Morskiej. Krynica Morska to najbardziej znany kurort na Mierzei Wiślanej nad Bałtykiem. Mal...
sprzedam pensjonatpensjonat nad morzempensjonat krynica morskapensjonat w krynicyinwestycja w pensjonat
Atrakcyjna działka ok. 6 ha na lekkim wyniesieniu, na którym położony jest park z dworem (budowla z 1800 roku, w złym stanie technicznym, do kapitalne...
pałacdworekspahoteldziałka pod inwestycjesprzedam turystykanieruchomości komercyjne
Dwupoziomowy pawilon biurowo–usługowo–handlowy z funkcją mieszkalną na piętrze!!! Usytuowany w Gdańsku Chełmie, przy ul. Biegańskiego,...
rozpoczęta inwestycja: pomorskie , Prabuty
Oferujemy do sprzedaży dwa budynki o optymalnych z punktu widzenia inwestycyjnego w tej branży gabarytach (100 - 120 miejsc), co zapewni długoterminow...
Cena 20 000 zł netto Powierzchnia 9,32 m² Lokal usługowo-handlowy w bardzo dobrym miejscu, na Sopockim Rynku. Obiekt całkowicie ogrodzony, chronio...
sprzedam lokallokal komercyjnylokal usługowysopot komercyjnelokale sopotlokal w sopocie
W sprzedaży warta uwagi inwestycja z pełną infrastrukturą, stanowiąca cały kompleks, zlokalizowany w miejscowości Trzebielino, powiecie bytowskim przy...
Nietuzinkowe, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 170m2, z kawalerką na wynajem. I piętro, przestronna garderoba, 2 miejsca postojowe w cenie, ogród...
gastronomiczne: pomorskie , Gdańsk
Nie trać czasu na szukanie miejsca, lokalu, remont, projekty technologiczne, pozwolenia, zgody Sanepidu, wizyty w urzędach. itp. Odstąpimy gotowy, ur...
lokal gastronomicznywynajmę lokallokal do wynajęcialokale komercyjnelokal gdańskgdańsk stare miastolokal starówka gdańsk
inwestycyjne: pomorskie , Łeba
Grunt ok 2 ha z wydzielonymi dzialkami ok 4tys metrow ,mozliwosc wydzielania dalszych,budownictwo wielomieszkaniowe,handlowo uslugowe,mozliwosc 40 % z...
ośrodki wypoczynkowe : pomorskie
To idealny business dla osob ,które chcą się zajmować dzialnoscia gospodarcza tylko 4 miesiace w roku. Inwestycja spłaca się po 14-10 latach w zależno...
inwestycyjne: pomorskie , Tuchom
Bardzo atrakcyjnie położona i skomunikowana działka (blisko Trójmiasta, portów i lotniska) o przeznaczeniu produkcyjno-usługowym. Pow. 2,87 ha. Miejs...
działka inwestycyjnadziałki inwestycyjnegrunt inwestycyjnygrunty inwestycyjnenieruchomości inwestycyjne
Odstąpię działającą restauracje w centrum Sopotu,wyposażenie ,nakłady, marka wraz z autorską kuchnią ,stała baza klientów indywidualnych i biznesowych...
Grunty: pomorskie , Kozia Góra
Cena: 160 000,00 zł Powierzchnia działki: 3 445,00 m2 Cena za m2: 46,44 zł Szerokość działki (mb.): 1,00 m Długość działki (mb.): 1,00 m Ukształtowani...
Na sprzedaż nowoczesny budynek biurowy w Gdańsku. Rok budowy 2007, 1230m2. Cena 7,5 mln netto. Idealny na siedzibę firmy, obiekt medyczny. Więcej info...
sprzedam biurowiecbiurowiec gdańsksprzedaż biurowcainwestycja w biurowiec
poprzednia 1 2 … 9 10 11 … 21 22 następna