Typ nieruchomości
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Szukam-Nieruchomości.com Szukam-Nieruchomości.com

Odstąpię dobrze prosperujący lokal gastronomiczny w centrum Brzegu

opolskie, Brzeg

Opis nieruchomości


Odstąpię lokal gastronomiczny (obecnie bar mleczny) o powierzchni ok. 110 m², zlokalizowany w Rynku w Brzegu (naprzeciwko Ratusza).
Bar działa od 3 lat (wyremontowany w 2014 roku) i bardzo dobrze prosperuje (odstępuję z powodów rodzinnych), posiada grono stałych klientów, obsługuje imprezy okolicznościowe (komunie, chrzciny, itp.), zapewnia katering na imprezy sportowe w Brzegu i okolicach oraz oferuje obiady wycieczkom (Ratusz oraz zamek w Brzegu są popularnymi atrakcjami turytycznymi).

Lokal mieści się na parterze w starym budownictwie. Od frontu duże, przeszklone witryny, od tyłu wejście do przestronnej kuchni. Wewnątrz znajduje się sala konsumencka (ok. 36 m² ) z łazienką dla gości, kuchnia, zmywalnia oraz piwnica. W piwnicy (ok. 36 m²)znajduje się chłodnia (ok. 6 m²), zamrażarka, pomieszczenie oraz z łazienka dla personelu (ok. 12 m²) I wyposażone w półki duże powieszczenie gospodarcze.
W lokalu został zamontowany alarm.
Powierzchnia całości ok. 110 m².
Lokal jest w pełni wyposażony w drewniane krzesła oraz stoły (kupowane w 2014 roku). Na sali znajdują się również dwa bemary (jeden 12-komorowy, jeden 9-komorowy), lodówka na napoje oraz salaciarka (chłodziarka; 7-komorowa).

W okresie wiosenno-letnim możliwość wystawienia stolików (drewniane stoliki + krzesła, 16 miejsc siedzących; wymagana zgoda miasta)

Kuchnia (ok. 32m²) wyposażona jest w piekarnik, dwie kuchenki gazowe 6-palnikowe, trzy stoły gastonomiczne, dwie frytownice, mikrofalówkę, basen, zlew, duży ociekacz do naczyń że stali nierdzewnej, zamrażarkę wolnostojącą i lodówkę wolnostojącą oraz potrzebne półki i dodatkowe szafki. Na zmywaku zlew i wyparzarka do naczyń. Kuchnia dodatkowo jest wyposażona w garnki gastronomiczne (kupowane nowe w 2014 roku w bardzo dobrym stanie), patelnie (różnych rozmiarów), chochle, naczynia, sztućce, szklanki, kubki, dzbanki (wszystko potrzebne do prowadzenia lokalu gastronicznego).
Lokal wykonany zgodnie z projektem budowlanym oraz posiada odbiory sanepidu. Posiada wentylację oraz bardzo dobrze działającą chłodnię (dodatkowo temperatura w piwnicy zawsze jest niższa).
Umowa najmu nieruchomości jest podpisywana z właścicielem (bardzo ugodowym).
Dodatkowo oferuję spis kontaktów potrzebnych do prowadzenia działalności gastronomicznej w tej lokalizacji (dostawcy mięs, ziemniaków, mrożonek, olejów, napojów, itd.)
Mam również do sprzedania samochód ciężarowy Ford Transit Connect (rok produkcji 2008).

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny.

Podobne oferty


Hala produkcyjno-magazynowa 1800m2+1000m2, Skarbimierz-Osiedle
sprzedam

Hala produkcyjno-magazynowa 1800m2+1000m2, Skarbimierz-Osied...

Hale i Magazyny: opolskie , Brzeg

Oferta sprzedaży nieruchomości produkcyjno - magazynowo - usługowej łącznie o powierzchni ok. 2900m2, w skład której wchodzą: 1. Hala główna o wymiara...

1 200 000 zł 1 800 m²
aktualizacja: 14.02.2018
Sprzedam piękną nieruchomość za tak małą kwote
sprzedam

Sprzedam piękną nieruchomość za tak małą kwote

kamienice: opolskie , Brzeg

Witam wszystkich w tak atrakcyjnej ofercie jaką przedstawię poniżej. Nigdy bym nie zaoferował tak niskiej ceny lecz bez zbędnego bełkotu oświadczam -...

1 400 000 zł 1 870 m²
aktualizacja: 29.12.2017
Sprzedamy hotel z karczmą za 36% aktualnej wyceny
sprzedam

Sprzedamy hotel z karczmą za 36% aktualnej wyceny

gastronomiczne: dolnośląskie , Szklarska Poręba

Sprzedamy hotel w Sudetach o bardzo dużym potencjale wzrostu obrotów. Przy utrzymaniu obecnych dochodów roczna stopa zwrotu około 12,5%. Niska cena 4,...

4 900 000 zł 3 100 m²
aktualizacja: 20.02.2018
Odstąpię lub wynajmę wyposażony lokal gastronomiczny
sprzedam

Odstąpię lub wynajmę wyposażony lokal gastronomiczny

gastronomiczne: mazowieckie , Warszawa

Odstąpię lokal gastronomiczny na warszawskim Mokotowie. Powierzchnia 103 m2, lokal posiada pełne wyposażenie (ekspres ciśnieniowy, piec konwekcyjny, k...

40 000 zł 103 m²
aktualizacja: 13.02.2018
Atrakcyjny lokal w Straszynie/ k. Gdańska
sprzedam

Atrakcyjny lokal w Straszynie/ k. Gdańska

gastronomiczne: pomorskie , Straszyn

Sprzedam piękny i działający obiekt gastronomiczno-rekreacyjny przeznaczony do organizacji wesel, imprez firmowych oraz okolicznościowych, pikników, b...

2 300 000 zł
aktualizacja: 09.02.2018
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy Business Angels Club MEDtube Eurobuild doinvest partners
© 2003-2018 doinvest partners