Typ nieruchomości
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Szukam-Nieruchomości.com Szukam-Nieruchomości.com

Oferta najmu gosp. rolnego - ferma drobiu / powierzchnie magazynowe

warmińsko-mazurskie, Lubawa

Opis nieruchomości


Przedmiotem oferty jest gospodarstwo rolne o pow. 2,06 ha, stanowiące obecnie fermę drobiu - kury nioski.

Obiekt położony na Warmii, w miejscowości Lubawa, w gminie Lubawa, powiat Iławski.

Nieruchomość zabudowana dwoma czynnymi halami hodowlanymi / budynkami inwentarskimi / pakowalnią / mieszkaniami socjalnymi oraz domem mieszkalnym.

1 ) Hala drobiarska nr 1 – o wymiarach 14 x 70 m, murowana, powstała w 1980 r., podpiwniczona (magazyn, kotłownia), z dwuspadowym dachem pokrytym eternitem, wyposażona w niezbędny sprzęt do hodowli kur niosek w systemie ściółkowym z miejscem dla ok. 10.000 sztuk kur. Do budynku przylega część socjalna (4 pokoje oraz zaplecze sanitarne i kuchenne dla pracowników). Część mieszkalna połączona jest z kurnikiem wewnętrznym przejściem tzw. łącznikiem przez zaplecze socjalno-techniczne, w którym mieszczą się m.in. dwa silosy na pasze.

2) Hala drobiarska nr 2 – o wymiarach 18 x 53 m, murowana, powstała w 1980 r., podpiwniczona (magazyn, kotłownia), z dwuspadowym dachem pokrytym eternitem, wyposażona w niezbędny sprzęt do hodowli kur niosek w systemie ściółkowym z miejscem dla ok. 9.000 sztuk kur.

3 ) Pakowalnia - budynek przylegający do hali drobiarskiej nr 1 o powierzchni 68 m2 pełniący funkcję magazynu jaj, opakowań oraz sortowni. Na wyposażeniu automatyczna sortownica z drukarką do jaj.

4) Budynek mieszkalny – o pow. użytkowej 500 m2, piętrowy dom z poddaszem użytkowym o pow. łącznej 140 m2 (do adaptacji) oraz dwa garaże i 3 miejsca postojowe na podjeździe.

Przed domem, od strony drogi, jest ładnie zagospodarowany ogród (iglaki, porosty, rośliny całoroczne). Za domem ogrodzony teren porośnięty trawą i tujami wraz z zadaszoną werandą - idealny latem i wiosną do odpoczynku)

Budynek mieszkalny jest podpiwniczony. Suterena stanowi osobną część mieszkalną z kuchnią, sypialnią, salonem, pokojem gościnnym i łazienką. Na tym poziomie jest również kotłownia, magazyn suchy, spiżarnia.
Osobne wejście od strony ogrodu pozwala na wyłączenie tej części poza pozostałą część mieszkalną.

Na parterze (120 m2) znajduje się kuchnia (po remoncie), spiżarnia, obszerny salon z kominkiem, sypialnia, jadalnia, łazienka oraz pokój biurowy. Z jadalni można wyjść na taras.
Na piętrze znajdują się 4 przestronne pokoje oraz duża łazienka.

Dom jest gruntownym odświeżeniu, czysto i schludnie utrzymany - gotowy do zamieszkania.

Gospodarstwo uzbrojone w sieć elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną.
Do dyspozycji najemcy pozostać mogą wszystkie sprzęty i urządzenia pozostające na wyposażeniu - w tym traktor, bus, warsztat, narzędzia.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona pod tereny obsługi produkcji w gospodarstwach rolnych, hodowlanych, ogrodniczych oraz w gospodarstwach leśnych i oznaczona symbolem 3 RU.

Miejscowość Lubawa jest idealnym miejscem do zamieszkania oraz prowadzenia własnego biznesu. Jest tutaj pełna infrastruktura, szkoły, przychodnie, urzędy, sklepy. Miasto jest przyjazne i malownicze i dobrze skomunikowane.

Możliwość wznowienia prowadzonej dotychczas hodowli lub przebranżowienia działalności dla własnych potrzeb.

W odległości 14 km znajduje się miejscowość Iława, do Ostródy jest 28 km.

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Podobne oferty


Halę magazynową 1400 m2 wynajmę
najem

Halę magazynową 1400 m2 wynajmę

hale magazynowe: mazowieckie , Płock

Wynajmę halę magazynową w Płocku. Pow. 1400 m2, wys. 6,5m. Dostępne media to woda i prąd. Przed halą znajdują się wybetonowane place manewrowe. Obiekt...

11 000 zł 1 400 m²
aktualizacja: 19.02.2018
Korczowa - do wynajęcia nowoczesny obiekt magazynowo - logistyczny o powierzchni 650m2
najem

Korczowa - do wynajęcia nowoczesny obiekt magazynowo - logis...

hale magazynowe: podkarpackie , Korczowa

Do wynajęcia magazyn wysokiego składowania o powierzchni 650 m2 w Korczowej. Wysokość hali 10m, posadzka przemysłowa nie pylna o nośności 5 t/m2, bram...

10 200 zł 650 m²
aktualizacja: 15.02.2018
Wynajem powierzchni handlowej w odnowionym budynku dwupiętrowym
najem

Wynajem powierzchni handlowej w odnowionym budynku dwupiętro...

hale magazynowe : dolnośląskie

Wynajem powierzchni handlowej w odnowionym budynku dwupiętrowym na drugim piętrze 700 m2, 2500 Zl za powierchniu narzędzi miesięcznie + czynsz. W blis...

2 500 zł 700 m²
aktualizacja: 06.02.2018
Wynajmę halę magazynową w odległości 1 km od zjazdu na autostradę A4
najem

Wynajmę halę magazynową w odległości 1 km od zjazdu na autos...

hale magazynowe: śląskie , Mysłowice

Dodatkowe 22 zdjęcia i wirtualny spacer na naszej stronie internetowej. Do wynajęcia hala magazynowa o pow. 1700m2 położona w Mysłowicach, przy ul. M...

15 300 zł 1 700 m² RE/MAX Gold
aktualizacja: 30.01.2018
Na wynajem magazyn chłodnia do 2000 m2 z obsługą przeładunki / logistyka
najem

Na wynajem magazyn chłodnia do 2000 m2 z obsługą przeładunki...

hale magazynowe : mazowieckie

Do wynajęcia do 1000 m2 powierzchni magazynowej chłodniczej w Błoniu k. Warszawy. Usługa magazynowania towarów w kontrolowanej temperaturze od +1 do...

18 000 zł 1 000 m²
aktualizacja: 25.01.2018
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy Business Angels Club MEDtube Eurobuild doinvest partners
© 2003-2018 doinvest partners