Sprzedam ziemię 6,77 ha w miejscowości Narty 70 km od Warszawy. Wzdłuż trasy Katowickiej. Ona składa się z działki 4,15 ha + działkę leśną 2,62 ha w...
Sprzedam działkę budowlaną 0,54 ha w miejscowości Przywóz Dolny Polska województwo łódzkie powiat wieluński gmina Wierzchlas. Na działkę jest wydana d...
handlowe, sklepy: łódzkie , Kliczków Mały
Do sprzedania nieruchomość pod działalność gospodarczą i nie tylko. Możliwość częściowego wynajęcia Powierzchnia użytkowa – 200 m2 Budynek jednokond...
inwestycyjne: łódzkie , Kozenin
Działka inweatycyjna 2,17 ha, Kozenin, gminy. Sławni, Pow. Opoczno Cena 499 000 zł Atrakcyjna działka rolna z bezpośrednim dostępem do drogi krajowe...
sprzedam komercyjnenieruchomość komercyjnadziałka inwestycyjnasprzedam działkę inwestycyjnąnieruchomości komercyjne
Hale i Magazyny: łódzkie , Popielawy
Do sprzedania baza transportowa -obiekt o powierzchni 3075 m2 na którym znajdują się dwie hale produkcyjne, magazynowe o około powierzchni 200 m2 każd...
deweloperskie: łódzkie , Łódź-Górna
Działka inwestycyjna dla dewelopera, hurtownię lub gabinety. Położona w ciągu budynków użytkowych i mieszkalnych. Obecnie wydane warunki zabudowy na b...
deweloperskie: łódzkie , Rzgów
Sprzedam działkę pod budowe małego osiedla segmentów . Działka znajduje sie w centrum Rzgowa. Miejscowość w bliskim sąsiedztwie Łodzi- jedna z najboga...
Radykalna Obniżka Ceny - Pilna Sprzedaż z Powodów Losowych. Z ceny 750.000,- zł obniżka na 450.000,- zł, to niecałe 244 zł za 1 m2 P U M 'u. Dz...
agroturystyka: łódzkie , Pawelce
Na sprzedaż dom murowany wraz z dwoma domkami holenderskimi. Duża działka - 1,2 hektara, do wydania od ręki. Adres nieruchomości: Pawelce 35, 98-273...
siedliskoagroturystykafotowoltaikaspokojna okolicałódzkiesieradzki
Sprzedam nieruchomość 25 000 m2 , położoną 2 km od basenów termalnych, bezpośrednio przylegającą do trasy na Turek - Konin.Działka bardzo urokliwa, od...
Sprzedam budynek inwentarski 500m na dzialce 30 arow+1 H wszystkie media po bylej chlewni dogodny dojazd calosc ogprodzon rozpoczeta budowa domu miesz...
Wydzierżawię grunty rolne pod żwirownie. Jest to wzniesienie z pokładami żwiru i piasku. Gmina Zgierz. 4ha. W pobliżu planowana droga ekspresowa S14,...
gospodarczymi, wiatą oraz domkiem dla pracowników. Plantacja na powierzchni 1,4 h. Około 1tys krzaków borówki 12 letniej, odmładzanej i 600 krzaków 4...
deweloperskie: łódzkie , Jutroszew
Nieruchomość z możliwością zabudowy, z różnorakim zalesieniem, tj. starodrzew dębowy, sosnowy, brzozowy, usytuowana jest w sąsiedztwie lasów państwowy...
Sprzedam kopalnię piasku i żwiru z koncesją i planem ruchu. Złoże udokumentowane z pozwoleniem na wydobycie. Obszar kopalni 11ha. 950 000 t do wydobyc...
hale magazynowe: łódzkie , Zadzim
Budynki gospodarcze w skład których wchodzą mała wiata 7 magazynów 2 komory chłodnicze waga towarowa najazdowa 2 piwnice i duży plac częściowo utwardz...
Lokal o powierzchni 90 m2. Budynek znajduje się bezpośrednio przy ulicy w związku z czym jest możliwość zaparkowania przez Państwa klientów samochodó...