Typ nieruchomości
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Szukam-Nieruchomości.com Szukam-Nieruchomości.com

Hotel - sprzedaż - Katowice

śląskie, Katowice

Opis nieruchomości


Obiekt hotelowo-biurowy z lądowiskiem dla helikopterów blisko centrum

Podana cena jest kwotą netto. Należy doliczyć podatek Vat.

Na sprzedaż bardzo dobrze funkcjonujący obiekt hotelowo-biurowy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Katowicach, w odległości 2km od centrum miasta, w dzielnicy Załęże, przy ul. Bocheńskiego 94.

Budynek trzykondygnacyjny, po termomodernizacji, całkowicie odnowiony, nowa instalacja centralnego ogrzewania, ogrzewanie podłogowe na wszystkich kondygnacjach (po 3 rozdzielacze na każdej kondygnacji). Ponadto nowe pokrycie dachowe, panele fotowoltaiczne łącznie z akumulatorownią.

Obiekt częściowo klimatyzowany, o pow. użytkowej 887,83m2 został przekształcony z funkcji biurowca na obiekt hotelowy i posiada aktualne pozwolenie na rozbudowę trzech kolejnych kondygnacji hotelowych.

Budynek posiada 30 pokoi z 80 miejscami noclegowymi oraz dwa niezależne wejścia. Po rozbudowie obiekt powiększy się o kolejne 80 miejsc noclegowych.

Nieruchomość usytuowana jest na działce o pow. 2874m2, w całości ogrodzona (ogrodzenie Wiśniowski, dwie bramy przesuwne z napędem elektrycznym od ulicy Bocheńskiego i od ulicy Żeliwnej). Obiekt posiada 5 garaży, duży parking dla klientów, wszystkie miejsca parkingowe utwardzone są kostką oraz miejsca postojowe pod wiatą garażową. Ponadto obiekt posiada własne, podświetlone lądowisko dla helikopterów.

Media: woda, prąd, siła, gaz, kanalizacja sanitarna i deszczowa, światłowód.

Bardzo dużym atutem jest świetna lokalizacja obiektu, w odległości 1,1 km stacja kolejowa Katowice Załęże, stacja paliw Orlen (600m), Międzynarodowy Dworzec Autobusowy Pks (4,6 km), Dworzec kolejowy Pkp (3,8 km).

W promieniu ok. 850m (przy ulicach Bocheńskiego, Upadowej i Dobrego Urobku) powstaje nowy stadion Gks Katowice, który ma zostać oddany do użytku w drugim półroczu 2024 roku.

W odległości 3,2 km od obiektu znajduje się siedziba klubu Gks Katowice, centrum targowe Fair Expo (3,5 km), centrum handlowe Silesia City Center 3,5 km), Spodek (4,4 km), Śląski Uniwersytet Medyczny (2,8 km), Uniwersytet Śląski (4,8 km), klub muzyczny Energy 2000 (4,1 km), basen (1 km), Legenda Śląskie Wesołe Miasteczko (2,6 km), Filharmonia Śląska (3,5 km), Stadion Śląski (3,8 km), Park Śląski (4,1 km), sklepy: Biedronka (1 km), targ ze świeżymi produktami spożywczymi Zielony Bazar (1,2 km), Kaufland (3,7 km), etc. Do Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach 33 km.

Zapraszam do obejrzenia i nabycia nieruchomości.

Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości i pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego, firmowego i inwestycyjnego.

sprzedam hoteloferta sprzedaży hotelu

Podobne oferty


Pusta kamienica Katowice ul. Gliwicka
sprzedam

Pusta kamienica Katowice ul. Gliwicka

kamienice: śląskie , Katowice

Na sprzedaż kamienica w Katowicach, przy ul. Gliwickiej ✅powierzchnia - 735 m2 Pum ✅ budynek pusty - bez lokatorów ✅dobry stan techniczny – do zrobie...

sprzedam kamienicęśląsk komercyjnekamienica na śląskunieruchomość inwestycyjnanieruchomości komercyjne

1 790 000 zł 735 m²
aktualizacja: 25.08.2022
Budynek wolnostojący Katowice ul. Chorzowska
sprzedam

Budynek wolnostojący Katowice ul. Chorzowska

Inne: śląskie , Katowice

Do sprzedaży nieruchomość w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia przy ul. Chorzowskiej na przeciwko Parku Śląskiego oraz Wesołego Miasteczka z doskonałym...

katowice komercyjnenieruchomość użytkowa katowicenieruchomość komercyjnasprzedam budynek

845 000 zł 120 m²
aktualizacja: 23.08.2022
Sprzedam klinikę medyczną
sprzedam

Sprzedam klinikę medyczną

Lokale: śląskie , Katowice

Sprzedam działającą Klinikę Medyczną wraz z kontraktem z Narodowym Funduszem Zdrowia. Obiekt posiada blok operacyjny (dwie sale operacyjne) w pełni wy...

sprzedam klinikęklinika medycznausługi medyczne

10 000 000 zł 1 800 m²
aktualizacja: 08.08.2022
Dochodowa, działająca restauracja-bistro w centrum Katowic
sprzedam

Dochodowa, działająca restauracja-bistro w centrum Katowic

gastronomiczne: śląskie , Katowice

Na sprzedaż restauracja-bistro w centrum Katowic, znajdująca się na parterze odrestaurowanej kamienicy. Bistro ma swoich stałych klientów, a jakość me...

gastronomia biznessprzedam restauracjęsprzedam bistrolokal gastronomicznysprzedam biznes katowicesprzedam gastronomię

2 000 000 zł 270 m²
aktualizacja: 03.08.2022
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy Business Angels Club MEDtube Eurobuild doinvest partners
© 2003-2022 doinvest partners