Typ nieruchomości
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Szukam-Nieruchomości.com Szukam-Nieruchomości.com

Nieruchomość komercyjna hotel / pensjonat prognozowany yield od 10,37% do 44,51%

mazowieckie, Warszawa

Opis nieruchomości


Nieruchomość Komercyjna Hotel/Pensjonat Prognozowany Yield od 10,37% do 44,51% Ośrodek Rekreacyjno- Biznesowy z Działką Inwestycyjną o pow. 87,15 ha.
Inwestycja może uzyskiwać dochody z wypoczynku (w tym aktywnego), turystyki, rekreacji, sportu, wędkarstwa, myślistwa, golfa lub organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, szkoleń i konferencji.
Wyjątkowa Nieruchomość Inwestycyjna z dwoma własnymi jeziorami, najpiękniejszym prywatnym Parkiem Krajobrazowym w Europie. Ośrodek położony jest w województwie pomorskim, 60 km od Gdańska i 45 km od lotniska w Rębiechowie składa się z:
 pensjonatu o powierzchni ok. 900 m2 wraz z wyposażeniem i odkrytym basenem
 domku myśliwskiego 38 m2
 dwóch budynków mieszkalnych jeden o pow. 570 m2 z odkrytym basenem oraz drugi o pow. 170 m2
 budynków gospodarczych o powierzchni 410 m2 oraz sprzętu używanego do obsługi terenu
 dwóch zarybionych prywatnych jezior łowiskowych wraz z ich wyposażeniem
 Parku Krajobrazowego z ponad pół milionem nasadzeń drzew i krzewów wyselekcjonowanych przez właścicieli
 dużego oryginalnego ogrodu chińskiego z uroczymi strumieniami, wodospadami, oczkami wodnymi, mostkami oraz otuliną leśną, zaprojektowanego i stworzonego przez właścicieli, ogród z ciekawie zaprojektowanym oświetleniem można wykorzystywać po zmroku
 lasów oraz ekologicznych łąk
 stawów i innych gruntów.
Istnieje możliwość stworzenia na nieruchomości lądowiska dla helikopterów.
Prognozowana Rentowność:
procent wykorzystania dla 100 miejsc noclegowych (obłożenie):
80% - Yield: 44,51%
60% - Yield: 32,53%
40% - Yield: 20,55%
23% - Yield: 10,37%

Oferta skierowana jest do inwestorów, którzy chcieliby posiadać bardzo dochodowy Ośrodek Rekreacyjno-Biznesowy dla gości krajowych i zagranicznych.
Zakup nieruchomości kierujemy również do osób, które chciałyby mieć wyjątkową posiadłość z dwoma prywatnymi jeziorami i cieszyć się pięknym Parkiem Krajobrazowym nie martwiąc się o koszty, które ona generuje, dzięki przychodom jakie obecnie przynosi pensjonat oraz łowisko ryb.
Posiadłość jest idealna dla bardzo popularnych pobytów turystów z blisko położonej Skandynawii oraz dla obywateli Niemiec korzystających z wycieczek urlopowych, a także dla uczestników wycieczek objazdowych do tzw. „fatherlandu”.
Ośrodek może oferować wypoczynek dla całych rodzin z wieloma atrakcjami (np. edukacyjne zwiedzanie Parku Krajobrazowego, spływy kajakowe itp.), pobyty dla wędkarzy oraz dla myśliwych (w tym zagranicznych), turnusy odnowy biologicznej z zabiegami profesjonalnych masażystów i fizjoterapeutów, różne szkolenia z zakresu windsurfingu, kitesurfingu, survivalu, a także obozy sportowo-treningowe, pływackie, rowerowe, triatlonowe, turnusy typu „dieta i figura” z nauką jak zdrowo jeść i żyć, wyjazdy odchudzające, wczasy
z różnymi formami aktywnego wypoczynku, szkolenia, spotkania biznesowe z kluczowymi klientami, konferencje, integracyjne wyjazdy firmowe z atrakcjami w terenie, warsztaty i różne biznesowe imprezy okolicznościowe.
Ośrodek może także organizować śluby (w unikalnym i romantycznym plenerze), wesela, urodziny, bankiety, imprezy plenerowe, pikniki rodzinne. W zimie może proponować pobyty dla narciarzy zjazdowych (w bliskiej odległości znajduje się największy na Pomorzu Ośrodek Narciarski Wierzyca), narty biegowe, kuligi z ogniskiem itp.
Na terenie można też stworzyć np. pole golfowe, wraz z domkami, country club, korty tenisowe. Na pewnej części terenu zainstalować można farmę solarną, lub wybudować mieszkania, apartamenty, domy przeznaczone na sprzedaż/wynajem.
Cena sprzedaży: 17.800.000,00 zł netto ( Przy zakupie obowiązuje Pcc oraz podatek Vat, ale tylko w przypadku pensjonatu oraz jego wyposażenia)
Można też kupić (znajdującą się bardzo blisko) Działkę Inwestycyjną o powierzchni 61,93 ha położoną nad jeziorem z bardzo długą linią brzegową ok. 1 km, pięknymi łąkami i lasem z możliwością wydzielenia na pow. 1,71ha kilkunastu działek budowlanych.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi

Podobne oferty


Lokal usługowy z najemcą sieciowym Warszawa Mokotów
sprzedam

Lokal usługowy z najemcą sieciowym Warszawa Mokotów

handlowe, sklepy: mazowieckie , Warszawa

Sprzedam nowy lokal usługowy na dużym osiedlu mieszkaniowym na Mokotowie wynajęty na 10 lat dużej sieci spożywczej. Lokal położony przy głównej drodze...

1 299 000 zł 132 m²
aktualizacja: 21.02.2018
Oferta dla inwestora - wyjątkowy adres, Centrum Warszawy, stabilni najemcy, długoterminowe umowy
sprzedam

Oferta dla inwestora - wyjątkowy adres, Centrum Warszawy, st...

usługowe: mazowieckie , Warszawa

Wyjątkowa oferta dla inwestora. Stabilni najemcy, długoterminowe umowy najmu. Generatory ruchu z każdej strony. Obecna oferta stanowi gwarantowany z...

33 000 000 zł 1 m²
aktualizacja: 20.02.2018
Klimatyzowany lokal 130 m2 w pasażu handlowym
sprzedam

Klimatyzowany lokal 130 m2 w pasażu handlowym

Lokale: mazowieckie , Warszawa

Do sprzedania klimatyzowany lokal 130 m2 w pasażu handlowym przy ul. św. Wincentego Lokal usługowy przy dużym skrzyżowaniu ulic, usytuowany na 1 pięt...

1 090 000 zł 130 m²
aktualizacja: 19.02.2018
Warszawa, 2076 mkw., inwestycyjna, Praga Południe
sprzedam

Warszawa, 2076 mkw., inwestycyjna, Praga Południe

deweloperskie: mazowieckie , Warszawa

Atrakcyjna działka, o pow. 2076 mkw., szer. 45.02 m, z możliwością usytuowania budynków w dowolny sposób. Pod zabudowę jednorodzinną wolno stojącą, bl...

2 076 m²
aktualizacja: 17.02.2018
Dochodowy kompleks biurowy na sprzedaż
sprzedam

Dochodowy kompleks biurowy na sprzedaż

biurowce: mazowieckie , Warszawa

Do sprzedaży kompleks biurowy klasy A zlokalizowany w biznesowej dzielnicy Warszawy. Nieruchomość zlokalizowana przy głównych arteriach komunikacyjnyc...

18 682 m²
aktualizacja: 17.02.2018
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy Business Angels Club MEDtube Eurobuild doinvest partners
© 2003-2018 doinvest partners