Typ nieruchomości
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Szukam-Nieruchomości.com Szukam-Nieruchomości.com

Przetarg na sprzedaż od syndyka dom i działka Józefosław

mazowieckie, Józefosław

Opis nieruchomości


Obwieszczenie

Syndyk w postępowaniu upadłościowym sygn. akt X GUp 16/16 zaprasza do składania ofert w drodze sprzedaży z wolnej ręki na zakup własności następujących nieruchomości:

1/ własność nieruchomości gruntowej , położonej w Józefosławiu , gmina Piaseczno , powiat piaseczyński , ul. Ogrodowa 13 , stanowiącej działkę o nr ew. 19/89 , obręb 0019 Józefosław , jedn. ewid 5 Piaseczno , o pow.300 m2 , zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o pow. 133,60 m2 , objętej księgą wieczystą o nr WA5M/00426870/3,

2/udział we współwłasności nieruchomości gruntowej w wysokości 2/12 , zabudowanej drogą wewnętrzną i altanką śmietnikową , stanowiącą działkę gruntu o nr ew. nr 19/90 , obręb 0019 Józefosław , jedn. ewid. 5 Piaseczno , o pow. 399 m2 , objętej księgą wieczystą o nr WA5M/00426534/6.

Cena wywoławcza wynosi 485 000 zł/ słownie: czterysta osiemdziesiąt pięć tysięcy złotych/.

Wadium w wysokości 24 215 zł /słownie: dwadzieścia cztery tysiące dwieście piętnaście złotych/, należy wpłacić na rach. Bankowy: Paweł Szarek w upadłości nr 28 1090 2590 0000 0001 3222 5625 do dnia 30.12.2016 r.

Zainteresowani winni składać oferty w nieprzekraczającym terminie

do 30.12. 2016 r. osobiście lub za pośrednictwem poczty /decyduje data stempla pocztowego/ do Kancelarii Doradcy Restrukturyzacyjnego ul. Kasprowicza 68 lok.52 , 01-949 Warszawa.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 04.01. 2017 w Kancelarii Doradcy Restrukturyzacyjnego o godz.12.00.

Szczegółowe warunki sprzedaży, wgląd do operatów szacunkowych dostępne są w Kancelarii ul. Kasprowicza 68 lok.52 w Warszawie w godz. 9-17 oraz na stronie kancelarii

Podobne oferty


Dom parterowy we Franciszkowie - przy Puszczy
sprzedam

Dom parterowy we Franciszkowie - przy Puszczy

inne: mazowieckie , Franciszków

Sprzedam Dom Wolnostojący Parterowy we Franciszkowie na osiedlu Park Franciszków - Otulina Parku Bolimowskiego Dom parterowy 5 pokoi pow. ok.190mkw.z...

działka z domemdom duża działkadziałka niedaleko warszawydom parterowydom w otuliniedom przy lesiedom w zieleni

490 000 zł 190 m²
aktualizacja: 16.07.2026
Luksus na zboczu góry
sprzedam

Luksus na zboczu góry

inne : zagranica

Wyjątkowa nieruchomość położona w pięknej i spokojnej okolicy Dolna Łomna w Czechach. Wieś Łomna Dolna, o powierzchni 2704 ha , położona jest w malown...

willarezydencja w górach

2 600 000 zł 310 m²
aktualizacja: 24.08.2026
Budynek mieszkalny z zabudowaniami gospodarczymi znajdującymi się na działce nr 262 w Domaszkowie
sprzedam

Budynek mieszkalny z zabudowaniami gospodarczymi znajdującym...

inne: dolnośląskie , Domaszków

Budynek mieszkalny z zabudowaniami gospodarczymi znajdującymi się na działce nr 262. Obiekt do zamieszkania, remontu I modernizacji. Zabudowania stwa...

sprzedam budynekbudynek mieszkalnynieruchomość komercyjna

220 000 zł 500 m²
aktualizacja: 03.07.2026
Kompleks hal + biura, 700 m2, na produkcję, magazyn, warsztat, Warszawa
sprzedam

Kompleks hal + biura, 700 m2, na produkcję, magazyn, warszta...

Hale i Magazyny: mazowieckie , Warszawa

Szukasz Miejsca na Magazyn, Produkcję, Warsztat w Warszawie ? Zapraszam Do sprzedaży kompleks 700 m2, w tym hale ok. 475 m2 oraz biura ok. 225 m2 T...

halahala w warszawienieruchomość komercyjnasprzedam halęhale na magazynhala na warsztathala na produkcję

3 399 000 zł 700 m²
aktualizacja: 28.08.2026
Działka dla dewelopera ok. 3 ha - plan miejscowy, zabudowa jednorodzinna, Warszawa Białołęka
sprzedam
13 072 500 zł 31 500 m²
aktualizacja: 24.08.2026
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy Business Angels Club MEDtube Eurobuild doinvest partners
© 2003-2026 doinvest partners