Typ nieruchomości
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Szukam-Nieruchomości.com Szukam-Nieruchomości.com

Hale produkcyjno - magazynowe + biura

mazowieckie, Lipienice

Opis nieruchomości


Sprzedam nieruchomość składającą się z 4 hal, pomieszczeń biurowych, zaplecza socjalnego, kotłowni, własnej stacji Trafo (100 MW z możliwością zwiększenia do 120 MW) położonej na rozległym terenie z dobrą dostępnością do infrastruktury technicznej. Nieruchomość o powierzchni 3355 m.kw. znajduje się na działkach o łącznej powierzchni 25.924 m.kw. Teren jest ogrodzony, oświetlony halogenami ledowymi, z monitorowanym placem jak i wnętrzami hal i pomieszczeń biurowych z możliwością rozbudowy systemu monitoringu. Podgląd monitoringu dostępny przez internet on-line.
Obiekty posiadają instalacje alarmowe również z możliwością rozszerzenia na kolejne pomieszczenia z czujnikami ruchu oraz połączone z agencją ochrony.
Kolejne hale przedstawiają się w następujący sposób:
Hala 1 - powierzchnia 1322,5 m.kw., wysokość 12 m, z dowolnym przeznaczeniem. Znajduje się w niej sprawna suwnica 5T. Budynek jest konstrukcji stalowo - murowanej, hala nieogrzewana, , posadzka betonowa, dach ze świetlikami świeżo po remoncie, hala posiada 3 niezależne wjazdy dla każdego rodzaju aut. W hali znajdują się toalety oraz dodatkowe niewielkie pomieszczenia magazynowe. Przy hali znajduje się duży parking, utwardzony.
W budynku bezpośrednio przylegającym do hali znajdują się pomieszczenia biurowe, kuchnie, toalety z prysznicami, pomieszczenia socjalne, duże szatnie.
Hala 2 - powierzchnia 783 m.kw. konstrukcji stalowo - murowanej, wymienione poszycie dachowe, posadzka utwardzona, posiada kilka mniejszych dostępnych jedynie od wewnątrz pomieszczeń (przeznaczenie biurowe lub magazynowe) posiada dwa wjazdy.
Hala 3 - produkcyjna po generalnym remoncie. Posadzki przemysłowe, instalacja grzewcza, nowa elektryka, wymienione poszycie dachowe, nowe obróbki dekarskie, ocieplona, nowy tynk, wymienione okna oraz brama wejściowa, z również świeżo wyremontowanym zapleczem socjalnym - podwieszane sufity, płytki na ścianach i podłogach, nowa instalacja grzewcza, elektryczna, sanitariaty, wyremontowana kuchnia oraz szatnia, prysznic z nową glazurą i terakotą oraz urządzeniami sanitarnymi. Dział handlowy przylegający bezpośrednio do hali produkcyjnej jak i magazyn, również po remoncie generalnym. Nowe wylewki, płytki podłogowe, oświetlenie wymienione na ledowe, nowe urządzenia oraz instalacje elektryczne, wymienione drzwi i okna oraz ocieplony i tynkowany.
Hala 4 - produkcyjno - magazynowa o powierzchni 315, 28 m.kw, budynek wolno stojący, posadzka utwardzona - betonowa, nowe liczniki oraz instalacja elektryczna, wymienione poszycie dachowe, z pomieszczeniami socjalnymi lub magazynowymi do dowolnej adaptacji, tynkowana, odświeżona z zewnatrz, 2 wjazdy.
Nieruchomość posiada dodatkowo wolno stojący budynek biurowy o powierzchni 35 m.kw. oraz budynek portierni przy drugiej z dwóch bram wjazdowych.
Podana cena jest ceną netto do negocjacji.
Proszę dzwonić w razie pytań, a postaram się udzielić wszelkich możliwych informacji. Możliwe jest również obejrzenie obiektu po ustaleniu terminu.

Podobne oferty


Sprzedam centrum magazynowe w Nowym Dworze Mazowieckim
sprzedam

Sprzedam centrum magazynowe w Nowym Dworze Mazowieckim

hale magazynowe: mazowieckie , Nowy Dwór Mazowiecki

Sprzedaż Centrum Magazynowego w Nowy Dwór Mazowiecki ul. Okunin przy drodze wojewódzkiej 631- obwodnicy z W-wy na północ i wschód kraju na Gdańsk i Ka...

12 500 000 zł 14 000 m²
aktualizacja: 09.01.2019
Sprzedam/wynajmę halę 1000m2 Odechów
sprzedam

Sprzedam/wynajmę halę 1000m2 Odechów

hale magazynowe: mazowieckie , Odechów

Sprzedamy lub wynajmiemy od zaraz. Mamy do sprzedania lub do wynajęcia nową halę o pow. użytkowej ok. 1.000 m2 na działce o powierzchni 6082 m2. Hala...

hala magazynowahale magazynowenieruchomości komercyjne

700 000 zł 1 000 m²
aktualizacja: 07.01.2019
Obiekt magazynowo-usługowo biurowy w doskonałej ostatniej takiej lokalizacji
sprzedam

Obiekt magazynowo-usługowo biurowy w doskonałej ostatniej ta...

hale magazynowe: śląskie , Sosnowiec

Do sprzedaży posiadam nieruchomość w Sosnowcu przy ul. Małobądzkiej 4a. Pełna baza: biurowiec powierzchnia 800 m2, stacja paliw z lokalem gastronomicz...

5 900 000 zł 120 000 m²
aktualizacja: 11.02.2019
do sprzedania centrum logistyczne; hale, budynek biurowy, teren 1,3ha
sprzedam

do sprzedania centrum logistyczne; hale, budynek biurowy, te...

hale magazynowe: dolnośląskie , Wałbrzych

do sprzedania centrum logistyczne; hale magazynowe i budynek biurowy o łącznej powierzchni 2300mk. Nieruchomość położona jest na terenie przemysłowym,...

halamagazynprodukcja

3 500 000 zł 2 300 m²
aktualizacja: 03.02.2019
Sprzedam lub wynajmę magazyn 5000m2 blisko lotniska
sprzedam

Sprzedam lub wynajmę magazyn 5000m2 blisko lotniska

hale magazynowe : łódzkie

Magazyn na działce 5000m2 ok 3 km od lotniska w Łodzi. Dobry dojazd. Magazyn nowy, jeszcze nie oddany do użytkowania. Mozliwość adaptacji na różne cel...

1 500 000 zł 700 m²
aktualizacja: 02.02.2019
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy Business Angels Club MEDtube Eurobuild doinvest partners
© 2003-2019 doinvest partners