Typ nieruchomości
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Szukam-Nieruchomości.com Szukam-Nieruchomości.com

Hale produkcyjno - magazynowe + biura

mazowieckie, Lipienice

Opis nieruchomości


Sprzedam nieruchomość składającą się z 4 hal, pomieszczeń biurowych, zaplecza socjalnego, kotłowni, własnej stacji Trafo (100 MW z możliwością zwiększenia do 120 MW) położonej na rozległym terenie z dobrą dostępnością do infrastruktury technicznej. Nieruchomość o powierzchni 3355 m.kw. znajduje się na działkach o łącznej powierzchni 25.924 m.kw. Teren jest ogrodzony, oświetlony halogenami ledowymi, z monitorowanym placem jak i wnętrzami hal i pomieszczeń biurowych z możliwością rozbudowy systemu monitoringu. Podgląd monitoringu dostępny przez internet on-line.
Obiekty posiadają instalacje alarmowe również z możliwością rozszerzenia na kolejne pomieszczenia z czujnikami ruchu oraz połączone z agencją ochrony.
Kolejne hale przedstawiają się w następujący sposób:
Hala 1 - powierzchnia 1322,5 m.kw., wysokość 12 m, z dowolnym przeznaczeniem. Znajduje się w niej sprawna suwnica 5T. Budynek jest konstrukcji stalowo - murowanej, hala nieogrzewana, , posadzka betonowa, dach ze świetlikami świeżo po remoncie, hala posiada 3 niezależne wjazdy dla każdego rodzaju aut. W hali znajdują się toalety oraz dodatkowe niewielkie pomieszczenia magazynowe. Przy hali znajduje się duży parking, utwardzony.
W budynku bezpośrednio przylegającym do hali znajdują się pomieszczenia biurowe, kuchnie, toalety z prysznicami, pomieszczenia socjalne, duże szatnie.
Hala 2 - powierzchnia 783 m.kw. konstrukcji stalowo - murowanej, wymienione poszycie dachowe, posadzka utwardzona, posiada kilka mniejszych dostępnych jedynie od wewnątrz pomieszczeń (przeznaczenie biurowe lub magazynowe) posiada dwa wjazdy.
Hala 3 - produkcyjna po generalnym remoncie. Posadzki przemysłowe, instalacja grzewcza, nowa elektryka, wymienione poszycie dachowe, nowe obróbki dekarskie, ocieplona, nowy tynk, wymienione okna oraz brama wejściowa, z również świeżo wyremontowanym zapleczem socjalnym - podwieszane sufity, płytki na ścianach i podłogach, nowa instalacja grzewcza, elektryczna, sanitariaty, wyremontowana kuchnia oraz szatnia, prysznic z nową glazurą i terakotą oraz urządzeniami sanitarnymi. Dział handlowy przylegający bezpośrednio do hali produkcyjnej jak i magazyn, również po remoncie generalnym. Nowe wylewki, płytki podłogowe, oświetlenie wymienione na ledowe, nowe urządzenia oraz instalacje elektryczne, wymienione drzwi i okna oraz ocieplony i tynkowany.
Hala 4 - produkcyjno - magazynowa o powierzchni 315, 28 m.kw, budynek wolno stojący, posadzka utwardzona - betonowa, nowe liczniki oraz instalacja elektryczna, wymienione poszycie dachowe, z pomieszczeniami socjalnymi lub magazynowymi do dowolnej adaptacji, tynkowana, odświeżona z zewnatrz, 2 wjazdy.
Nieruchomość posiada dodatkowo wolno stojący budynek biurowy o powierzchni 35 m.kw. oraz budynek portierni przy drugiej z dwóch bram wjazdowych.
Podana cena jest ceną netto do negocjacji.
Proszę dzwonić w razie pytań, a postaram się udzielić wszelkich możliwych informacji. Możliwe jest również obejrzenie obiektu po ustaleniu terminu.

Podobne oferty


Sprzedam centrum magazynowe w Nowym Dworze Mazowieckim
sprzedam

Sprzedam centrum magazynowe w Nowym Dworze Mazowieckim

hale magazynowe: mazowieckie , Nowy Dwór Mazowiecki

Sprzedaż Centrum Magazynowego w Nowy Dwór Mazowiecki ul. Okunin przy drodze wojewódzkiej 631- obwodnicy z W-wy na północ i wschód kraju na Gdańsk i Ka...

12 500 000 zł 14 000 m²
aktualizacja: 11.11.2018
Sprzedam lub wynajmę magazyn 5000m2 blisko lotniska
sprzedam

Sprzedam lub wynajmę magazyn 5000m2 blisko lotniska

hale magazynowe : łódzkie

Magazyn na działce 5000m2 ok 3 km od lotniska w Łodzi. Dobry dojazd. Magazyn nowy, jeszcze nie oddany do użytkowania. Mozliwość adaptacji na różne cel...

1 500 000 zł 700 m²
aktualizacja: 05.12.2018
Nowa hala magazynowa w Opolu
sprzedam

Nowa hala magazynowa w Opolu

hale magazynowe: opolskie , Opole

Do sprzedania nowa hala magazynowa Opole-Zakrzów o powierzchni 1000 m2(50m x 20m) na działce 0,32ha (własność). Wysokość hali wynosi 9m, jest wyposażo...

1 550 000 zł 1 000 m²
aktualizacja: 04.12.2018
Nowa hala magazynowo - produkcyjna o pow. 1000m2 w sąsiedztwie autostrady A4 i A1 w Gliwicach
sprzedam

Nowa hala magazynowo - produkcyjna o pow. 1000m2 w sąsiedztw...

hale magazynowe: śląskie , Gliwice

Na sprzedaż nowa hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 1000m2 na działce 2000m2. Obiekt zlokalizowany jest w sąsiedztwie największego węzła drog...

3 000 000 zł 1 000 m²
aktualizacja: 02.12.2018
Lublin Łęczyńska
sprzedam

Lublin Łęczyńska

hale magazynowe: lubelskie , Lublin

Nieruchomość gruntowa zabudowana położona u zbiegu ulic: Łęczyńskiej i Witosa w Lublinie. Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta /wym. ~98,5m x 4...

4 869 m²
aktualizacja: 29.11.2018
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy Business Angels Club MEDtube Eurobuild doinvest partners
© 2003-2018 doinvest partners