Typ nieruchomości
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Szukam-Nieruchomości.com Szukam-Nieruchomości.com

Lokale usługowe w centrum Bydgoszczy przy głównej arterii komunikacyjnej

kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz

Opis nieruchomości


Lokale usługowe w centrum Bydgoszczy, pierzeja głównej arterii komunikacyjnej. Oddanie do użytkowania 08.2023.

O lokalu:
Przedmiotem ogłoszenia jest część dwupoziomowej przestrzeni parteru budynku biurowego o docelowej powierzchni łącznie stanowiącej około 1000 m2.
Układ konstrukcyjny pozwala na dowolne przeprowadzenie podziałów powierzchni na lokale wielkości już od 40 m2. Duże witryny 300cm szerokości i aż 460cm wysokości doskonale eksponują lokale i zarazem zapewniają dostęp dla potencjalnych klientów bezpośrednio z głównej ulicy Bydgoszczy.
Powierzchnie swobodnie można zaaranżować do prowadzenia działalności gastronomicznej, medycznej, usługowo-handlowej czy też biurowej.

O inwestycji:
Budynek to nowoczesny biurowiec położony w Bydgoszczy przy głównej arterii komunikacyjnej w centrum miasta. Nieprzeciętna lokalizacja w pierzei stwarza doskonałe warunki do rozwoju Twojego biznesu.

Bryła budynku subtelnie dominuje otoczenie jednocześnie podkreślając ponadczasowość architektury miasta. Dbałość o wysoki standard wykończenia elementów zewnętrznych jak też wewnętrznych to niewątpliwe atuty tej inwestycji.
Budynek posiada 5-kondygnacji oraz dwa trzony komunikacyjne wyposażone w windy oraz miejsca parkingowe.
Na straży bezpieczeństwa obiektu stoją liczne elektroniczne oraz mechaniczne systemy takie jak.: kontrola dostępu, alarm, monitoring wizyjny, systemy wykrywania pożaru czy też automatyczne instalacje gaśnicze serwerowni. Całość infrastruktury energetycznej, wentylacyjnej, klimatyzacyjnej, teletechnicznej zintegrowana zostanie jedną platformą informatyczną.

O lokalizacji:
Położenie budynku umożliwia sprawny dojazd z dowolnej części miasta jak i miejscowości przedmiejskich, zarówno komunikacją publiczną, jak i własnym środkiem transportu. W bezpośrednim sąsiedztwie, tylko 50 metrów, dostępne są 3 przystanki i aż 7 linii komunikacji miejskiej tramwajowej i autobusowej.
250m do drogi krajowej nr 80 i 1200m do drogi krajowej nr 5 to gwarancja szybkiego wyjazdu w kierunku Gdańska, Poznania, Torunia, Warszawy.
W najbliższym sąsiedztwie aż 5 tys. nowych mieszkań w topowych inwestycjach mieszkaniowych takich jak: Osiedle „Symfonia”, Osiedle „Sens”, Osiedle „Palladium”, Osiedle „Platynowy Park”, Osiedle „Botaniq”, Osiedle „Industria” oraz niezwykły kampus Akademii Muzycznej.

bydgoszcz lokal komercyjnynieruchomość komercyjnalokal użytkowylokale użytkowe bydgoszczbydgoszcz komercyjnelokal do wynajęcialokale oferty

Podobne oferty


Wynajmę powierzchnię handlowo-biurową w Bydgoszczy
najem

Wynajmę powierzchnię handlowo-biurową w Bydgoszczy

usługowe: kujawsko-pomorskie , Bydgoszcz

Oferujemy do wynajmu 1000 m2 powierzchni handlowo-biurowej w Centrum Handlowym \"Kwadrat\" w Bydgoszczy przy ul. Poznańskiej 3. Powierzchnia...

bydgoszcz komercyjnepowierzchnia handlowapowierzchnia biurowawynajmę biurolokal handlowylokal biurowy

1 000 m²
aktualizacja: 23.11.2022
Komfortowe pokoje dla pracowników - atrakcyjne warunki
najem

Komfortowe pokoje dla pracowników - atrakcyjne warunki

pensjonaty: kujawsko-pomorskie , Bydgoszcz

Kwatery pracownicze, pokoje, mieszkania w dogodnych lokalizacjach na terenie miasta Bydgoszczy Dom na obrzeżach miasta przy ul. Kolonijnej 3 pokoje...

nieruchomość komercyjna

900 zł 300 m²
aktualizacja: 09.11.2022
Bydgoszcz - do wynajęcia nowoczesny obiekt magazynowo - logistyczny o powierzchni 650 m2
najem

Bydgoszcz - do wynajęcia nowoczesny obiekt magazynowo - logi...

powierzchnie logistyczne: kujawsko-pomorskie , Bydgoszcz

Do wynajęcia nowoczesny obiekt magazynowo - logistyczny o powierzchni 650 m2 w Bydgoszczy. Wysokość hali 10m, posadzka przemysłowa niepylna o nośności...

bydgoszcz magazyn wynajemmagazyn do wynajęciamagazyny bydgoszczkomercyjne bydgoszczhala bydgoszczhala logistyczna

9 700 zł 650 m²
aktualizacja: 08.11.2022

Sprzedam nowopobudowana kamienicę-centrum

kamienice: kujawsko-pomorskie , Bydgoszcz

Witam Mam do sprzedania nowopobudowana kamienicę.bardzo wysoki standart,kamienica przynosi wysokie dochody.umowy na czas nieokreslony,parkin.monitorin...

350 m²
aktualizacja: 23.10.2022
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy Business Angels Club MEDtube Eurobuild doinvest partners
© 2003-2022 doinvest partners