Typ nieruchomości
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Szukam-Nieruchomości.com Szukam-Nieruchomości.com

Na sprzedaż -> Hotel z częścią Restauracyjną pod Lublinem

lubelskie, Bogucin

Opis nieruchomości


Przedmiotem sprzedaży jest budynek komercyjny o funkcji hotelowo-restauracyjnej wraz z terenem inwestycyjnym o łącznej powierzchni 2,4457 ha.

Dodatkowo istnieje możliwość zakupu działek inwestycyjnych sąsiadujących bezpośrednio z budynkiem hotelu (trzy działki ewidencyjne: 0,4227 ha, 0,1926 ha, 0,3872 ha). 

Budynek hotelu usytuowany jest w odległości 250 metrów od węzła Jastków – wjazdu na drogę ekspresową zarówno w kierunku Lublina i Warszawy, jak i Rzeszowa i Białegostoku. Nieruchomość położona w odległości 9 km od Lublina.

Obszar inwestycyjny podzielony jest na dwie strefy:
-teren hotelowy
-teren stajni i jazdy konnej

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Garbów nieruchomości położone są w obszarze MR, UC, R, RP, 11RM.1.


Hotel dysponuje 24 pokojami dla 57 osób (pokoje jedno, dwu i trzyosobowe) – wszystkie wyposażone w łazienki, klimatyzację i bezprzewodową sieć internetową. Pokoje są elegancko wykończone. Obiekt jest monitorowany i przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Na parterze hotelu znajduje się restauracja, której specjalnością są tradycyjne polskie dania.

Restauracja pełni rolę sali bankietowej z możliwością realizacji imprez do 150 osób. Sala restauracyjna może być także podzielona na 4 mniejsze przestrzenie w których jednocześnie mogą odbywać się mniejsze zamknięte spotkania. Bezpośrednio przy budynku hotelu, znajduje się dodatkowa (całoroczna) sala z przeznaczeniem na imprezy zamknięte (do 70 osób) z własnym ogrzewaniem, węzłem sanitarnym i barem. W okresie wiosenno-letnim, na terenie ogrodów zlokalizowanych za hotelem, instalowany jest duży namiot imprezowy, który pełni role trzeciej sali z przeznaczeniem na organizację imprez okolicznościowych (20-30 osób). W ogrodzie znajdują się liczne alejki, plac zabaw a w okresie wiosenno-letnim instalowane są stoliki dla gości.

W budynku hotelu (na ostatniej kondygnacji) znajduje się sala szkoleniowa z dostępem do foyer pełniącym funkcję cateringową. Duża powierzchnia, naturalne światło dzienne, wygodna możliwość zaciemnienia, korzystny układ oraz neutralny wystrój pozwalają aranżować przestrzeń sali w zależności od potrzeb i formy spotkania. Sala szkoleniowa (w zależności od ustawienia) może pomieścić od 25 do 45 osób.

Przed hotelem znajduje się duży parking dla samochodów osobowych oraz autobusów.

Budynek hotelu wyposażony jest w:
-instalację wody zimnej,
-instalację kanalizacji sanitarnej,
-instalację c.o. i c.w. z kotłowni zasilanej kotłami grzewczymi seko na ekogroszek,
-instalację wentylacji mechanicznej,
-instalację elektryczną oświetleniową i gniazd wtykowych 230V i 380V,
-instalację telefoniczną,
-instalację internetową,
-instalację alarmową,
-instalację klimatyzacji,
-instalację sygnalizacji pożarowej sap z powiadomieniem straży pożarnej, system otwierania i blokowania drzwi, otwierania klap dymowych. System sap jest systemem automatycznego wykrywania pożaru, ogłaszania stanu alarmu i transmisji sygnału alarmowego do jednostek straży pożarnej. Zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.


Za częścią hotelowo-restauracyjną (działka w drugiej linii zabudowy) znajduje się budynek stajni z częścią socjalną. Budynek wzniesiony w 2007 roku jest obiektem niepodpiwniczonym, parterowym z poddaszem użytkowym. Przeznaczony jest na stajnię dla koni z częścią magazynowo-socjalną i pokojem do rekreacji dla jeźdźców w części poddasza. Część jeździecka to doskonałe uzupełnienie obiektu hotelowego, która generuje dodatkowy dochód (od wielu lat działa tu szkółka jeździecka).

Oferowana nieruchomość to obiekt uniwersalny. Duże zaplecze hotelowe oraz możliwość wynajęcia kilku sal jednocześnie powoduje, że oferta obiektu może być dostosowana do różnych grup Klientów. Dogodny dojazd, duży parking, bliska odległość od Lublina oraz bezpośrednie sąsiedztwo drogi ekspresowej S17 gwarantuje stały przepływ Klientów.

Dodatkowo istnieje możliwość zakupu działek inwestycyjnych sąsiadujących bezpośrednio z budynkiem hotelu.

hotelrestauracjasala weselnaagroturystykalublinośrodekkonie

Podobne oferty


Grunt inwestycyjny w Ciechocinku
sprzedam

Grunt inwestycyjny w Ciechocinku

hotele: kujawsko-pomorskie , Ciechocinek

Działka w centrum Ciechocinka (200 m od \"grzybka\"). Świetne położenie na dom \"jesieni życia\". Posiadam prawomocną decyzją na b...

gruntgrunty komercyjnegrunt ciechocinek

3 000 000 zł 9 067 m²
aktualizacja: 23.01.2022
Hotel, motel, obiekt hotelowy Ostrowiec Świętokrzyski
sprzedam

Hotel, motel, obiekt hotelowy Ostrowiec Świętokrzyski

hotele: świętokrzyskie , Ostrowiec Świętokrzyski

Biuro 977 nieruchomości prezentuje sprzedaż komercyjnego obiektu hotelowego w stanie deweloperskim, znajdującego się przy jednej z głównych ulic Ostro...

sprzedam obiekt hotelowysprzedam hotelsprzedaż hoteluinwestycja hotelowainwestor do hotelunieruchomość komercyjna

2 990 000 zł 1 400 m²
aktualizacja: 21.01.2022
Hotel Połczyn Zdrój
sprzedam

Hotel Połczyn Zdrój

hotele: zachodniopomorskie , Połczyn-Zdrój

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość budynkowa, zabudowana dwoma obiektami hotelowo- sanatoryjnymi, obiektami pomocniczymi i domem jednorodzinnym....

sprzedam hotelsprzedaż hoteluhotel połczyn-zdrój

3 500 000 zł 5 m²
aktualizacja: 21.01.2022
Hotel / dom seniora /SPA/ dom terapii dla uzależnień / ośrodek konferencyjny
sprzedam

Hotel / dom seniora /SPA/ dom terapii dla uzależnień / ośrod...

hotele: wielkopolskie , Margonin

Hotel/ Ośrodek Szkoleniowy/ Dom Seniora Ciekawy teren inwestycyjny w Lipinach o powierzchni 6090 m2. Obiekt idealnie nadaje się pod: turystykę, ochro...

hotelnieruchomość hotelowaośrodek

3 500 000 zł 1 023 m²
aktualizacja: 21.01.2022
Apartamenty inwestycyjne Panorama w Krynicy Zdroju, stopa zwrotu- 8%, pozyt właścicielski - 12 dni
sprzedam
1 zł 39 m²
aktualizacja: 20.01.2022
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy Business Angels Club MEDtube Eurobuild doinvest partners
© 2003-2022 doinvest partners