Typ nieruchomości
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Szukam-Nieruchomości.com Szukam-Nieruchomości.com

Działający obiekt gastronomiczny z zamówieniami na 2021/22 rok

śląskie, Gliwice

Opis nieruchomości


Szczegółowy opis, 65 zdjęć i filmy na naszej stronie internetowej.
Polecam na sprzedaż funkcjonujący i dobrze prosperujący obiekt restauracyjno-usługowy położony w atrakcyjnej lokalizacji, w rejonie strefy ekonomicznej w Gliwicach, przy ulicy Sopockiej 5.
Jest to rodzinny, przynoszący zyski biznes, w którym panuje domowa atmosfera. Od wielu lat organizowane są tu wesela oraz inne przyjęcia okolicznościowe. Ponadto lokal prowadzi profesjonalne usługi cateringowe, dostarczając świeże i smaczne posiłki do firm.
Stylowy, dwukondygnacyjny budynek usytuowany jest na jednej z piękniejszych działek (pełna własność) w Brzezince o pow. 3850m2. Obiekt dysponuje dwiema salami bankietowymi, dużym ogrodzonym parkingiem, ogrodem letnim, pokojami gościnnymi do wynajęcia oraz profesjonalnym zapleczem kulinarnym.
W skład całego obiektu o łącznej powierzchni 620m2, na działce o pow. 1350m2 wchodzą: restauracja z barem i pokojami gościnnymi o pow. 320m2, budynek mieszkalny o pow. 180m2, domek letniskowy z tarasem o pow. 15m2 i dwa garaże i wiata o pow. 105m2.
Ponadto na tej samej niezabudowanej działce o pow. 2500m2 właściciel posiada projekt budowlany i zezwolenie na budowę restauracji na 130 miejsc siedzących i hotelu na 30 miejsc noclegowych.
Na parterze klimatyzowane sale przyjęć: sala główna, restauracyjna na 60 osób z dużym barem i kominkiem, sala taneczna z nagłośnieniem, sala na antresoli na 12 osób, sala bankietowa na 20 osób, szatnia, węzeł sanitarny (damski, męski), hol wejściowy, pomieszczenia obsługi lokalu z zachowanym ciągiem technologicznym (rozdzielnia kelnerska, magazyny produktów suchych i napoi, chłodnie, pomieszczenia dezynfekcji jajek, obieralnia warzyw, kuchnia wydawka, zwrot naczyń, zmywalnia naczyń, pomieszczenia socjalne, węzeł sanitarny dla personelu oraz kuchnia.
Kuchnia z piecem konwekcyjnym wyposażona jest w meble ze stali nierdzewnej oraz urządzenia i sprzęt niezbędny do prowadzenia restauracji.
W cenie pozostaje kompletna zastawa stołowa, wszystkie meble, sprzęty i urządzenia.
Dodatkowo na parterze ogródek piwny z parasolami.
Na piętrze dwa wyposażone pokoje gościnne z łazienkami.
Z tyłu obiektu domek letniskowy z tarasem.
Z obiektem połączony jest przejściem od strony zaplecza kuchennego piętrowy dom mieszkalny o pow. użytkowej 180m2. Na terenie obiektu duży parking na 20 samochodów.
Media: woda, prąd, siła, kanalizacja. Cały obiekt z budynkiem mieszkalnym ogrzewany piecem węglowym, w restauracji dodatkowo kominek na drewno. Budynek jest w trakcie podłączenia do sieci gazowej.
Obiekt dochodowy, stale prosperujący, z rozpisanymi rezerwacjami na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe do końca 2020 roku oraz na 2021 i 2022r. Zapraszam na stronę internetową obiektu oraz do odwiedzenia strony na Facebook'u - Dom Przyjęć U Celiny.
Bliskie położenie nieruchomości w pobliżu strefy przemysłowej (wiele firm transportowych) umożliwia zaopatrywanie w catering pobliskie firmy. Dogodny i szybki dojazd do A4 i S1.
Nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym, idealna na prowadzenie wszelkiego rodzaju działalności gospodarczej.
Bardzo dobra lokalizacja, blisko DK88 (droga łącząca wszystkie miasta aglomeracji śląskiej), w niedalekiej odległości węzeł Sośnica, który jest bardzo ważnym strategicznym miejscem ruchu transportowego, gdzie krzyżują się A1 z A4.
Serdecznie polecam i zapraszam do obejrzenia i nabycia nieruchomości – bardzo blisko (8,2 km) od centrum miasta.
Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości i pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego, firmowego i inwestycyjnego.
Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z Re/Max przy sprzedaży.
Całość kosztów pośrednictwa pokrywa właściciel nieruchomości – kupujący nie płaci wynagrodzenia agencji.

restauracjaobiektdom przyjęćsprzedamgliwicebrzezinkadoskonała lokalizacja

Podobne oferty


Funkcjonujący obiekt gastronomiczny z domem mieszkalnym i możliwością przekształcenia.
sprzedam

Funkcjonujący obiekt gastronomiczny z domem mieszkalnym i mo...

gastronomiczne: śląskie , Gliwice

Dodatkowe 20 zdjęć na naszej stronie internetowej. Polecam na sprzedaż stylowy, dwukondygnacyjny i dobrze prosperujący obiekt restauracyjno-usługowy...

#gliwice#brzezinka#obiekt#na sprzedaż#restauracja#dom#nieruchomość

1 310 000 zł 620 m² RE/MAX Gold
aktualizacja: 26.09.2020

Grunt magazyny / transport

inwestycyjne: śląskie , Gliwice

Grunty rolne współwłasność ok.1,2 ha (cały obszar około 31ha - od nr 1396 do 1411) przekształcone na (U/P): - obiekty produkcyjne, magazyny, bazy, sk...

grunt komercyjnygrunty komercyjnemagazynylogistyka

2 000 000 zł 12 000 m²
aktualizacja: 21.10.2020
Działka inwestycyjna, Gliwice, Kozielska - 1280 m²
sprzedam

Działka inwestycyjna, Gliwice, Kozielska - 1280 m²

handlowo-usługowe: śląskie , Gliwice

Działka inwestycyjna, Kozielska, Gliwice – 1280 m² Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1280 m², położoną w Gliwicach Brzezince, p...

sprzedam działkę inwestycyjnądziałka inwestycyjna

384 000 zł 1 280 m²
aktualizacja: 14.10.2020

Sprzedam grunty, usługi transportowo-magazynowe

inwestycyjne: śląskie , Gliwice

Sprzedamy udział w gruncie rolnym (współwłasność 3,1176 ha) 12 470 m2. Cały obszar około 31ha - właściciele pozostałych działek i udziałów podpisali U...

sprzedam grunt inwestycyjnygrunt pod logistykękomercyjne śląskgrunty na sprzedaż

2 057 616 zł 12 470 m²
aktualizacja: 24.09.2020
Trzy kamienice na sprzedaż
sprzedam

Trzy kamienice na sprzedaż

kamienice: śląskie , Gliwice

Oferujemy do sprzedaży 3 kamienice, które znajdują się w ścisłym centrum Gliwic. Działka o pow. 4.580m2 oznaczona jest w miejscowym planie zagospodaro...

sprzedam kamienicęoferta sprzedaży kamienicyinwestowanie w kamienicesprzedamy kamieniceinwestycja w kamienice

2 500 000 zł 833 m²
aktualizacja: 16.09.2020
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy Business Angels Club MEDtube Eurobuild doinvest partners
© 2003-2020 doinvest partners