Typ nieruchomości
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Szukam-Nieruchomości.com Szukam-Nieruchomości.com

Prestiżowa siedziba firmy, budynek biurowo-produkcyjny w Piasecznie

mazowieckie, Piaseczno

Opis nieruchomości


Na sprzedaż obiekt biurowo – produkcyjny położony w Piasecznie, w bardzo dogodnej lokalizacji, około 500 m od skrzyżowania ulicy Puławskiej i Okulickiego. Budynek był zaprojektowany na potrzeby produkcji telewizyjnej. Będzie idealnie nadawać się na potrzeby związane z działalnością telewizyjną, filmową, internetrową oraz usługami pokrewnymi. Może również zostać zaadaptowany jako biura, usługi medyczne (przychodnia, klinika), lub centrum edukacyjne.
Budynek o powierzchni całkowitej ponad 2400 mkw., użytkowej 1967 mkw, zabudowy 784 mkw, położony jest na terenie o łącznej powierzchni 4548 m2. Budynek częściowo 3-y kondygnacyjny i częściowo 2-u kondygnacyjny, z możliwością nadbudowy 3-ciej kondygnacji. Na wysokości 3-ciej kondygnacji znajduje się na dachu duży taras widokowy.
Budynek oddany do użytkowania w latach 2006-2007, wykonano w technologii żelbetowej, w układzie słupowo-ryglowym, ze stropami prefabrykowanymi typu filigran. Wysoka nośność stropów - parter 500 kg/mkw., piętra 300 kg/mkw. Wysokość pomieszczeń 320 cm, sufity podwieszane na wysokości 250 - 290 mkw.
W budynku znajduje się recepcja, część wypoczynkowa (bar, sala kinowa), liczne pomieszczenia biurowe i przeznaczone na potrzeby produkcji filmowej (w tym 5 pomieszczeń z izolacją akustyczną), studio filmowe o wysokości 10 m i powierzchni 138 mkw., sanitariaty, pokój hotelowy, pomieszczenia techniczne (w tym nowoczesne archiwum, serwerownia). Budynek wyposażony jest w windę. Wejście z niskiego parteru umożliwia dostęp osobom niepełnosprawnym. Pomieszczenia są w bardzo dobrym stanie, możliwe do wykorzystania od razu, jednak w przypadku potrzeb nowego nabywcy nie będzie trudna zmiana układu wewnętrznego, umożliwiająca dopasowanie do własnych potrzeb.
Budynek jest w naturalny sposób doświetlony, wykorzystuje dużo światła dziennego, co sprawi, że bardzo przyjemnie będzie się tam pracować.
Obiekt wyposażony jest w nowoczesne instalacje w tym: instalację elektryczną, z oddzielnymi licznikami dla poszczególnych stref i możliwością podłączenia zewnętrznego, awaryjnego źródła zasilania, system kontroli dostępu do pomieszczeń oraz system alarmowy, instalację kamer TV przemysłowej. Do budynku podłączony jest światłowód. W budynku kompletne okablowanie strukturalne, serwerownia. Instalacja gazowa, piec dwu-funkcyjny, możliwość regulacji ciepła wg stref. Splity klimatyzacyjne zainstalowano w większości pomieszczeń – do pozostałych doprowadzono odpowiednie instalacje przygotowane do szybkiego montażu klimatyzatorów.
Teren ogrodzony, obsadzony tujami, zagospodarowany, system automatycznego podlewania. Parking – oświetlony, 38 miejsc postojowych, możliwość rozbudowy o kolejne 19 miejsc. Duży wolny teren zapewnia komfort i intymność, ale równocześnie daje możliwość dalszej rozbudowy obiektuŚwietny dojazd do Warszawy (do centrum 18 km), również komunikacją miejską. Przejazd samochodem do centrum Warszawy trwa przeciętnie ok. 30-40 minut, na lotnisko 25-35 minut, w zależności od natężenia ruchu.
W pobliżu sklepy i centra handlowe - Biedronka, Media Market.
Szczególnie rekomendujemy dla wszelkiej działalności związanej z produkcją filmową, internetem, dla agencji reklamowych, firm zajmujących się reklamą internetową. Na bazie istniejących rozwiązań można w łatwy sposób przygotować przestrzeń coworkingową dla osób i firm zajmujących się taką działalnością. Nieruchomość również sprawdzi się jako przestrzeń biurowa, także dla zawodów kreatywnych i IT, może zostać wykorzystany na szkołę lub centrum edukacyjne albo też w usługach medycznych - przychodnia, klinika, dom dziennego pobytu. Zapraszamy na prezentację po wcześniejszym umówieniu terminu wizyty.

Podobne oferty


2 490 000 zł 5 500 m²
aktualizacja: 27.11.2019
Działki budowlane jedna trochę zabudowana zgodnie z mpzp
sprzedam

Działki budowlane jedna trochę zabudowana zgodnie z mpzp

inne: mazowieckie , Piaseczno

Zabudowa do realizacji własnego pomysłu albo dobudowy bo zawsze łatwiej dobudować coś do już istniejącego domu niż powiększyć działkę. 35 minut do ce...

działki komercyjnedziałka komercyjnadziałki budownictwo

1 154 300 zł 7 690 m²
aktualizacja: 17.10.2019
Grunty inwestycyjne, przemysłowe
sprzedam

Grunty inwestycyjne, przemysłowe

przemysłowe: mazowieckie , Piaseczno

Nieruchomość położona w Lisowie i Piasecznie, gmina Jedlińsk, powiat radomski, woj. mazowieckie o powierzchni 2.5064 ha i 5.0490 ha tj.75554m2 Nieruc...

sprzedam grunt inwestycyjnygrunty inwestycyjnegrunty przemysłowegrunty komercyjnetereny inwestycyjne

4 533 240 zł 75 554 m²
aktualizacja: 16.10.2019
Pensjonat, nieruchomość rekreacyjna, kort, staw
sprzedam

Pensjonat, nieruchomość rekreacyjna, kort, staw

inne: mazowieckie , Kozienice

Nieruchomość położona na skraju Puszczy Kozienickiej w powiecie kozienickim, woj. mazowieckie o pow.3,95 ha. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp d...

3 700 000 zł 39 500 m²
aktualizacja: 02.12.2019
Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem warsztatowo - magazynowym
sprzedam

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem warsztatowo - mag...

inne: mazowieckie , Warszawa

Hala magazynowa (produkcyjna) z biurem na działce o pow. 1100 m2. Bardzo dobra lokalizacja. Dogodny dojazd do nieruchomości. Bezpośrednio przy hali z...

1 530 000 zł 1 100 m²
aktualizacja: 25.11.2019
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy Business Angels Club MEDtube Eurobuild doinvest partners
© 2003-2019 doinvest partners