Typ nieruchomości
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Szukam-Nieruchomości.com Szukam-Nieruchomości.com

Hale produkcyjno-magazynowe na działce 8,67 ha przy trasie Katowice – Częstochowa - Warszawa

śląskie, Siewierz

Opis nieruchomości


Podana cena jest ceną netto. Należy doliczyć 23% Vat.

Szczegółowy opis i 75 zdjęć na naszej stronie internetowej.

Do sprzedania doskonale skomunikowany i całkowicie ogrodzony teren o pow. 86798m2 z drogami wewnętrznymi oraz placami składowymi zabudowany halami produkcyjnymi, magazynowymi, budynkiem biurowym i socjalnym oraz innymi o łącznej powierzchni 7387,29m2. Pomiędzy halami zachowane są ciągi komunikacyjne.

Nieruchomość położona jest w Siewierzu, poza ścisłym centrum miasta z dobrym połączeniem komunikacyjnym, przy ul. Warszawskiej 98 przy trasie szybkiego ruchu Katowice – Warszawa.

Nieruchomość uzbrojona w konieczne media, posiada doprowadzoną energię elektryczną, obiekty zasilane są z własnego transformatora, przydział mocy – 450 KW, własne ujęcie wody ze studni głębinowej, c.o. z własnej kotłowni gazowej, szambo (możliwość podłączenia się do kanalizacji).

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego nieruchomość położona jest w strefie obiektów przemysłowych, baz, składów i magazynów o charakterze nieuciążliwym - symbol planu 22 P.

Przeznaczenie uzupełniające:
Obiekty biurowe, socjalne, urządzenia towarzyszące: drogi wewnętrzne, miejsca parkingowe, obiekty handlu detalicznego i hurtowego związanego z prowadzoną działalnością.

Hale wyposażone są w świetliki, czujniki dymu, wentylację i hydranty zgodnie ze specyfikacją hal. W jednej dok załadunkowo-rozładunkowy. Każda z hal posiada węzeł sanitarny. Wszystkie hale ogrzewane są nagrzewnicami zasilanymi ze zbiornika na gaz. Jedna z hal po kapitalnym remoncie, klimatyzowana, z ogrzewaniem nawiewowym. Posadzki w halach betonowe, przystosowane do poruszania się wózkiem widłowym.

Teren nieruchomości w całości ogrodzony, oświetlony przy budynkach, strzeżony, ochrona, monitoring.

Drogi wewnętrzne częściowo utwardzone nawierzchnią asfaltową i częściowo betonową, możliwość poruszania się samochodami ciężarowymi o pełnym udźwigu, wjazd przystosowany jest dla tirów, plac manewrowy. Na terenie nieruchomości miejsca parkingowe na ok. 50 samochodów.

Jest to typowy teren magazynowo - usługowy. Idealnie nadaje się do działalności handlowej wszelkiego rodzaju zarówno hurtowej, jak i detalicznej oraz działalności produkcyjnej, a także na przedstawicielstwo firmy. Wysokość składowania 6-9m, wysokość wjazdu – 4m.

Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z innymi miastami w odległości: Sosnowiec - 27 km, Katowice – 36 km, Częstochowa - 40 km, Autostrada A4 – 44 km, Tychy – 53 km, Międzynarodowy Port Lotniczy Kraków - 85 km, Kraków - 87 km, Warszawa - 256 km.

Atrakcyjna lokalizacja - przy drodze krajowej kierunek Katowice – Częstochowa - Warszawa. Do skrzyżowania z drogą prowadzącą do lotniska w Pyrzowicach jest 2 km, do lotniska jest 13 km, a do autostrady A1 – 12 km.

Nieruchomość doskonale zlokalizowana, przy ruchliwej drodze DK1, jednej z głównych tras komunikacyjnych, miejsce wprost wymarzone na skład materiałów budowlanych, produkcję dla przemysłu, siedzibę firmy z zapleczem biurowo-magazynowym, halami i parkingiem, etc.
W halach prowadzona była produkcja elementów stalowych dla budownictwa oraz przetwórstwo gumy dla przemysłu górniczego, lakiernia oraz galwanizernia.

W budynkach można kontynuować działalność produkcyjną lub mogą zostać zaadaptowane na cele magazynowe.

Prowadzona jest książka budynków z aktualnymi rocznymi przeglądami.

Bliska odległość ważnych szlaków komunikacyjnych sprzyja prowadzeniu inwestycji (DK1, Autostrada A1) i daje szerokie możliwości prowadzenia biznesu.

Polecam ze względu na szerokie możliwości wykorzystania na cele przemysłowe, doskonałą lokalizację oraz przystępną cenę.

Zapraszam przedsiębiorców i inwestorów do zapoznania się z ofertą.

Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości i pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego, firmowego i inwestycyjnego.

Całość kosztów pośrednictwa pokrywa właściciel nieruchomości – kupujący nie płaci wynagrodzenia agencji.

na sprzedażhala przemysłowasiewierzhala produkcyjnaduży terenkatowiceblisko lotniska pyrzowice

Podobne oferty


Sprzedam zakład produkcyjny

hale produkcyjne: śląskie , Sosnowiec

Nieruchomość gruntowa zabudowana halą produkcyjno-magazynową z zapleczem socjalnym o powierzchni użytkowej 2145,2 mkw oraz budynkiem magazynowym o pow...

3 500 000 zł 6 798 m²
aktualizacja: 25.07.2019
Hala produkcyjno magazynowa Koszalin
sprzedam

Hala produkcyjno magazynowa Koszalin

hale produkcyjne: zachodniopomorskie , Drzewiany

Działka gruntu o pow. 1,1143 ha położona w miejscowości Drzewiany gm. Bobolice. Działka zabudowana budynkiem o pow. 680m2, murowanym, wolnostojącym, j...

265 000 zł 680 m²
aktualizacja: 15.08.2019
Sprzedam działający tartak i młyn (dom, hale oraz maszyny)
sprzedam

Sprzedam działający tartak i młyn (dom, hale oraz maszyny)

hale produkcyjne: mazowieckie , Przesmyki

Firma nasza prosperuje od 1944r. Tartak i młyn posadowiony jest na działce 8600 m/2. Posiadamy następujący park maszynowy: trak pionowy bydgoski – p...

aktualizacja: 10.08.2019
Sprzedam hala produkcyjna lub działająca firma
sprzedam

Sprzedam hala produkcyjna lub działająca firma

hale produkcyjne: dolnośląskie , Wrocław

Do sprzedania murowany obiekt produkcyjno-biurowy składający się z hali ok. 360 m2 (12x30) o wysokości ok.4-5 m oraz z powierzchni biurowej wraz z san...

1 300 000 zł 500 m²
aktualizacja: 09.08.2019

Nieruchomość komercyjna w Zachodniopomorskim

hale produkcyjne: zachodniopomorskie , Koszalin

Nieruchomość położona jest na obrzeżach miasta Recza, woj. zachodniopomorskie, przy drodze państwowej nr 10. Łączna powierzchnia nieruchomości 8.739...

1 100 000 zł
aktualizacja: 08.08.2019
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy Business Angels Club MEDtube Eurobuild doinvest partners
© 2003-2019 doinvest partners