Typ nieruchomości
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Szukam-Nieruchomości.com Szukam-Nieruchomości.com

Teren inwestycyjny 4,6 ha - idealny pod logistykę, transport, produkcję, etc.

śląskie, Bytom

Opis nieruchomości


Teren inwestycyjny 4,6 ha w odległości 500m od węzła autostrady A1. Idealny na centrum magazynowo – logistyczne, produkcję lub firmę transportową. Atrakcyjna cena. Tylko 95zł netto za 1m2 gruntu.
Do sprzedania teren inwestycyjny o pow. 46131m2 położony w Bytomiu, w dzielnicy Rozbark, przy ul. Kędzierzyńskiej, w północno - wschodniej części miasta i w odległości ok. 500m od węzła autostrady A1 oraz 200m od drogi wojewódzkiej, którą stanowi Aleja Jana Pawła II.
Bezpośrednie otoczenie nieruchomości stanowią tereny niezabudowane i przemysłowe. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych kompleksów działek o powierzchniach:
- 24 140 m² - Kompleks „A” o kształcie zbliżonym do kwadratu,
- 21 991 m² - Kompleks „B” o nieregularnym kształcie zbliżonym do trójkąta.
Cały teren płaski, niezabudowany i nieogrodzony, o wymiarach ok. 150m2 x 307m2.W sąsiedztwie nieruchomości dostępne są wszystkie niezbędne media: woda, gaz, prąd.
W Miejscowym Planie teren oznaczony jako 1UP – tereny zabudowy usługowo-produkcyjnej oraz 2Kdl – teren drogi klasy lokalnej.
Ulica Kędzierzyńska przy której położone są działki jest pełnowymiarową, pokrytą asfaltem drogą publiczną, która zapewnia komunikację z jedną z najważniejszych arterii Bytomia – Aleją Jana Pawła II.
Oferowana nieruchomość jest doskonale skomunikowana z autostradą A1 łączącą północ z południem Polski. Należy nadmienić, że oddalony o 500m od działki węzeł Piekary jest pierwszym dużym węzłem na terenie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, położonym na przebiegu autostrady A1 od północy. Od węzła w Gliwicach oddalony jest o 21 km (11 minut jazdy samochodem). Przy skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II i ul. Kędzierzyńskiej zlokalizowana jest stacja paliw BP.
Dodatkowym atutem jest centralne położenie tego miejsca względem dużych miast aglomeracji śląskiej, co zapewnia stosunkowo bliskie połączenie z miastami zachodniej (Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska), wschodniej (Sosnowiec, Będzin, Czeladź, Dąbrowa Górnicza) jak i południowej (Katowice, Chorzów, Świętochłowice) części aglomeracji.
Takie położenie predysponuje omawiany teren do wykorzystania go na lokalne centrum magazynowo – logistyczne lub firmę transportową.
Dodatkowe atuty to bardzo łatwy dojazd do węzła Pyrzowice (ok. 15 km) przy międzynarodowym Porcie Lotniczym Katowice, a poprzez drogowy łącznik S1 szybkie połączenie z Krakowem, a także bezpośrednie połączenie (27 km) w kierunku zachodnim z największym w Polsce węzłem Sośnica będącym skrzyżowaniem autostrad A1 oraz A4. Oferowane kompleksy działek położone są na terenie górniczym, jednak ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo szybu znajdują się w tzw. filarze ochronnym szybu, czyli nigdy nie prowadzono tu eksploatacji. Zaznaczyć należy, że sąsiedztwo szybu kopalnianego jest zupełnie nieuciążliwe, jest on przewidziany do likwidacji. Kopalnia została już przekazana do Spółki Restrukturyzacji Kopalń. Ponadto na tym terenie w zdecydowanej większości nie występują szkody górnicze ani nie istnieje zagrożenie ich wystąpienia. Jedynie północno – wschodnia część kompleksu „A” objęta jest pierwszą kategorią szkód. Nie stanowią one jednak zagrożenia dla wznoszonych budynków. Położenie nieruchomości w obrębie wspomnianego filara ochronnego spowodowało, że teren jest położony stosunkowo wysoko ponad otaczający obszar, gdzie w przeszłości szkody górnicze spowodowały obniżenie. Wynikiem tego jest bardzo dobra ekspozycja nieruchomości, która jest dobrze widoczna z autostrady.
Teren idealny pod zabudowę usługową, obiekty produkcyjne, składy, magazyny, etc.
Bliska odległość ważnych szlaków komunikacyjnych sprzyja prowadzeniu inwestycji.
Polecam ze względu na szerokie możliwości wykorzystania na cele przemysłowe i idealną lokalizację – teren jest bardzo dobrze wyeksponowany z uwagi na bardzo duże natężenie ruchu w tym miejscu. Doskonałe połączenie drogowe z autostradą A1 i A4.
Zapraszam przedsiębiorców i inwestorów do zapoznania się z ofertą.
Całość kosztów pośrednictwa pokrywa właściciel nieruchomości.

na sprzedażteren inwestycyjnyteren przemysłowydziałka pod logistykętransportprodukcja

Podobne oferty


Teren inwestycyjny 2,4 ha w Bytomiu, w odległości 500m od węzła autostrady A1.
sprzedam

Teren inwestycyjny 2,4 ha w Bytomiu, w odległości 500m od wę...

Grunty: śląskie , Bytom

Teren inwestycyjny 2,4 ha w odległości 500m od węzła autostrady A1. Idealny na centrum magazynowo -logistyczne. Atrakcyjna cena. Tylko 95zł netto za 1...

na sprzedażteren inwestycyjnydziałkanieruchomośćbytommagazynyprodukcja

2 293 300 zł 24 140 m² RE/MAX Gold
aktualizacja: 16.04.2019
Atrakcyjny lokal użytkowy w centrum Bytomia – ulica Dworcowa 37
najem

Atrakcyjny lokal użytkowy w centrum Bytomia – ulica Dworcowa...

Lokale: śląskie , Bytom

Atrakcyjny lokal użytkowy w centrum Bytomia – ulica Dworcowa 37 Powierzchnia- 135m2 Piętro – parter Liczba pomieszczeń – 6 Wysokość - 3.6 Rodzaj b...

8 775 zł 135 m²
aktualizacja: 19.10.2019
Działka 3328m lub więcej (6200m) przy zjeździe z autostrady A1
sprzedam

Działka 3328m lub więcej (6200m) przy zjeździe z autostrady...

Grunty: śląskie , Wygoda

Do negocjacji. Bezpośrednio od właściciela. Plan zagospodarowania przestrzennego. Sprzedam atrakcyjną działkę usytuowaną przy ul. Częstochowskiej w Wy...

działka przy autostradziedziałka komercyjnasprzedam działkę komercyjnągrunty komercyjne

93 zł 3 328 m²
aktualizacja: 25.11.2019
Działka inwestycyjna blisko trasy S1 i DK94, idealna na firmę transportową, skład materiałów, etc.
sprzedam

Działka inwestycyjna blisko trasy S1 i DK94, idealna na firm...

Grunty: śląskie , Strzemieszyce Wielkie

Działka inwestycyjna blisko trasy S1 i DK94, idealna na firmę transportową, skład materiałów budowlanych, etc. Dodatkowe 12 zdjęć na naszej stronie i...

na sprzedażdziałka inwestycyjnagrunt przemysłowydąbrowa górniczablisko a1skład materiałów budowlanych

580 000 zł 2 534 m² RE/MAX Gold
aktualizacja: 16.09.2019
Teren inwestycyjny Poznan Luboń
sprzedam

Teren inwestycyjny Poznan Luboń

Grunty : wielkopolskie

Sprzedam teren 23,637 m 2 w Luboniu blisko autostrady A-2 . Teren w całości ogrodzony, wjazd na teren drogą asfaltową . Idealny teren pod działalność...

sprzedam teren inwestycyjnytereny inwestycyjneinwestycyjne wielkopolskakomercyjne wielkopolskagrunt inwestycyjnytereny komercyjnedziałki komercyjne

4 300 000 zł 23 637 m²
aktualizacja: 07.12.2019
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy Business Angels Club MEDtube Eurobuild doinvest partners
© 2003-2019 doinvest partners