Typ nieruchomości
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Szukam-Nieruchomości.com Szukam-Nieruchomości.com

Budynek magazynowy na działce 3301m2 blisko DK Katowice-Kraków.

małopolskie, Olkusz

Opis nieruchomości


Dodatkowe 26 zdjęć na naszej stronie internetowej.
Do sprzedania całkowicie ogrodzony teren o pow. 3301m2 (pełna własność) zabudowany budynkiem magazynowo - handlowo - usługowym wraz z zapleczem socjalno-biurowym oraz budynkami magazynowymi o łącznej pow. ok. 1200m2, położony w Olkuszu, przy ul. Przemysłowej 5, w odległości 250m od skrzyżowania tej ulicy z drogą krajową relacji Katowice-Kraków.
Nieruchomość jest bardzo atrakcyjna pod względem lokalizacji, w tym także sąsiedztwa oraz komunikacji, położona jest na terenie przemysłowym w odległości 250m od drogi krajowej (tranzytowej) łączącej stolicę Małopolski Kraków z głównymi miastami Śląska i Zagłębia.
Na wprost nieruchomości w odległości 7m market budowlany, hostel Kigo (96m), hurtownia spożywcza Eurocash (120m), restauracja Fe Facto (800m) i wiele innych firm.
Zgodnie z Miejscowym Planem teren położony jest na obszarze oznaczonym symbolem 1PU1, opisanym jako tereny obiektów produkcyjnych, składów, magazynów i usług.
Teren o regularnym kształcie, zbliżonym do prostokąta. Zabudowę działki stanowią: budynek handlowo-usługowy wraz z zapleczem socjalno-biurowym oraz kompleks budynków magazynowych.
Budynek magazynowo – handlowo - usługowy o pow. użytkowej 833,39m2 został rozbudowany i w środku wymaga wykończenia. Magazyn (hala) składa się z dwóch części o wysokościach 6m i 3,20m. Podłoga utwardzona wylewką betonową, przystosowana do poruszania się wózkiem widłowym. Wykończona jest część budynku o charakterze biurowym (trzy pomieszczenia biurowe, w tym jedno z łazienką z kabiną prysznicową i WC, aneks kuchenny, dwie toalety, przedpokój).
Obecny właściciel planował przeprowadzenie inwestycji poprzez przebudowę nieruchomości na lokal gastronomiczny typu Pub, uruchomienie mini browaru oraz klubu z dyskoteką.
Budynek magazynowy nr 1 budynek murowany o powierzchni 171m2, w którym znajdują się pomieszczenia magazynowe oraz biurowe z zapleczem sanitarnym.
Budynek garażowy murowany, dobudowany do części magazynowej, składa się z dwóch garaży o łącznej pow. użytkowej 72,80m2.
Budynek magazynowy nr 2 magazyn o konstrukcji stalowej, szkieletowej, wypełnionej cegłą wapienno-piaskową oraz pustakami. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 116,75m2. Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną.
Media: prąd, moc 40 KW, siła, woda, gaz, kanalizacja, Internet. Ponadto doprowadzona jest woda do hydrantów przeciwpożarowych.
Cała nieruchomość ogrodzona ogrodzeniem z przęseł stalowych rozpiętych na słupkach z kształtowników stalowych osadzonych w cokole betonowym. Brama wjazdowa przesuwana.
Teren od frontu utwardzony kostką betonową, pozostała część działki oraz pomiędzy budynkami utwardzona jest nawierzchnią asfaltową oraz asfaltowo-betonową.
Możliwość poruszania się samochodami ciężarowymi o pełnym udźwigu, wjazd przystosowany jest dla tirów, plac manewrowy. Na terenie nieruchomości miejsca parkingowe. Ponadto teren przed bramą również wybrukowany kostką.
Nieruchomość monitorowana za pomocą wewnętrznego systemu bezpieczeństwa.
Nieruchomość ze względu na swoją lokalizację stanowi dobrą lokatę kapitału w długim okresie czasu. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się obiekty magazynowe, handlowo-usługowe, skład węgla oraz zakłady produkcyjne.
Jest to typowy teren magazynowo - usługowy. Idealnie nadaje się do działalności handlowej wszelkiego rodzaju zarówno hurtowej, jak i detalicznej oraz działalności produkcyjnej, a także na przedstawicielstwo firmy.
Dojazd do nieruchomości nową drogą asfaltową.
Bliska odległość ważnych szlaków komunikacyjnych sprzyja prowadzeniu inwestycji i daje szerokie możliwości prowadzenia biznesu. Polecam ze względu na szerokie możliwości wykorzystania na cele przemysłowe i doskonałą lokalizację.
Zapraszam przedsiębiorców i inwestorów do zapoznania się z ofertą.
Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości i pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego, firmowego i inwestycyjnego.
Kupujący nie płaci prowizji.

magazynobiekthala magazynowana sprzedażteren inwestycyjnydziałkaolkusz

Podobne oferty


Sprzedam nieruchomość przemysłowo magazynową w Krakowie
sprzedam

Sprzedam nieruchomość przemysłowo magazynową w Krakowie

hale magazynowe: małopolskie , Kraków-Podgórze

Sprzedamy nieruchomość przemysłową w Krakowie o bardzo dużej możliwości adaptacji pod produkcję czy magazynowanie dowolnego asortymentu wyrobów w tym...

5 500 000 zł 10 000 m²
aktualizacja: 18.06.2019
Nowa hala magazynowo - produkcyjna o pow. 1000m2 w sąsiedztwie autostrady A4 i A1 w Gliwicach
sprzedam

Nowa hala magazynowo - produkcyjna o pow. 1000m2 w sąsiedztw...

hale magazynowe: śląskie , Gliwice

Na sprzedaż nowa hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 1000m2 na działce 2000m2. Obiekt zlokalizowany jest w sąsiedztwie największego węzła drog...

hala magazynowahala produkcyjnasprzedam halęhala na sprzedażhala gliwicegliwice komercyjneśląsk komercyjne

3 000 000 zł 1 000 m²
aktualizacja: 14.07.2019
Hala magazynowo-produkcyjna. Rok budowy 2019. Powierzchnia -3.300m2.  Łódź Polesie
sprzedam

Hala magazynowo-produkcyjna. Rok budowy 2019. Powierzchnia -...

hale magazynowe: łódzkie , Łódź-Polesie

Hala magazynowo-produkcyjna. Rok budowy 2019 . Lokalizacja - Łódź Polesie. Powierzchnia hali - 3.000 m2 + 300 m2 biura . Wysoka jakość użytych materia...

łódź komercyjnehala magazynowa łódźhala produkcyjnasprzedam halę łódź

6 900 000 zł 3 300 m²
aktualizacja: 14.07.2019
Sprzedam lub wynajmę hale/magazyn w Giżycku
sprzedam

Sprzedam lub wynajmę hale/magazyn w Giżycku

hale magazynowe: warmińsko-mazurskie , Giżycko

Nieruchomość położona 1,5 km od centrum Giżycka, 500m od obwodnicy miasta. Hala o charakterze produkcyjno/magazynowym, położona na działce o powierzch...

899 000 zł 936 m²
aktualizacja: 08.07.2019
Sprzedam centrum magazynowe w Nowym Dworze Mazowieckim
sprzedam

Sprzedam centrum magazynowe w Nowym Dworze Mazowieckim

hale magazynowe: mazowieckie , Nowy Dwór Mazowiecki

Sprzedaż Centrum Magazynowego w Nowy Dwór Mazowiecki ul. Okunin przy drodze wojewódzkiej 631- obwodnicy z W-wy na północ i wschód kraju na Gdańsk i Ka...

12 500 000 zł 14 000 m²
aktualizacja: 30.06.2019
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy Business Angels Club MEDtube Eurobuild doinvest partners
© 2003-2019 doinvest partners