Typ nieruchomości
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Szukam-Nieruchomości.com Szukam-Nieruchomości.com

Teren inwestycyjny 2,4 ha w odległości 500m od węzła autostrady A1.

śląskie, Bytom

Opis nieruchomości


Atrakcyjna cena. Tylko 75zł netto za 1m2 gruntu.
Do sprzedania teren inwestycyjny o pow. 24140m2 położony w Bytomiu, w dzielnicy Rozbark, przy ul. Kędzierzyńskiej, w północno - wschodniej części miasta i w odległości ok. 500m od węzła autostrady A1 oraz 200m od drogi wojewódzkiej, którą stanowi Aleja Jana Pawła II.
Teren płaski, o kształcie zbliżonym do kwadratu, niezabudowany i nieogrodzony, o wymiarach ok. 169m2 x 142m2.
W sąsiedztwie nieruchomości dostępne są wszystkie niezbędne media: woda, gaz, prąd.
Bezpośrednie otoczenie nieruchomości stanowią tereny niezabudowane i przemysłowe.
W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego teren oznaczony jako 1UP – tereny zabudowy usługowo-produkcyjnej oraz 2Kdl – teren drogi klasy lokalnej.
Ulica Kędzierzyńska przy której położone są działki jest pełnowymiarową, pokrytą asfaltem drogą publiczną, która zapewnia komunikację z jedną z najważniejszych arterii Bytomia – Aleją Jana Pawła II.
Oferowana nieruchomość jest doskonale skomunikowana z autostradą A1 łączącą północ z południem Polski. Należy nadmienić, że oddalony o 500m od działki węzeł Piekary jest pierwszym dużym węzłem na terenie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, położonym na przebiegu autostrady A1 od północy. Od węzła w Gliwicach oddalony jest o 21 km (11 minut jazdy samochodem). Przy skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II i ul. Kędzierzyńskiej zlokalizowana jest stacja paliw BP.
Dodatkowym atutem jest centralne położenie tego miejsca względem dużych miast aglomeracji śląskiej, co zapewnia stosunkowo bliskie połączenie z miastami zachodniej (Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska), wschodniej (Sosnowiec, Będzin, Czeladź, Dąbrowa Górnicza) jak i południowej (Katowice, Chorzów, Świętochłowice) części aglomeracji.
Takie położenie predysponuje omawiany teren do wykorzystania go na lokalne centrum magazynowo - logistyczne.
Dodatkowe atuty to bardzo łatwy dojazd do węzła Pyrzowice (ok. 15 km) przy międzynarodowym Porcie Lotniczym Katowice, a poprzez drogowy łącznik S1 szybkie połączenie z Krakowem, a także bezpośrednie połączenie (27 km) w kierunku zachodnim z największym w Polsce węzłem Sośnica będącym skrzyżowaniem autostrad A1 oraz A4.
Działka położona jest na terenie górniczym, jednak ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo szybu znajduje się w tzw. filarze ochronnym szybu, czyli nigdy nie prowadzono tu eksploatacji. Zaznaczyć należy, że sąsiedztwo szybu kopalnianego jest zupełnie nieuciążliwe, jest on przewidziany do likwidacji. Kopalnia została już przekazana do Spółki Restrukturyzacji Kopalń. Ponadto na tym terenie w zdecydowanej większości nie występują szkody górnicze ani nie istnieje zagrożenie ich wystąpienia. Jedynie północno – wschodnia część terenu objęta jest pierwszą kategorią szkód. Nie stanowią one jednak zagrożenia dla wznoszonych budynków. Położenie nieruchomości w obrębie wspomnianego filara ochronnego spowodowało, że teren jest położony stosunkowo wysoko ponad otaczający obszar, gdzie w przeszłości szkody górnicze spowodowały obniżenie. Wynikiem tego jest bardzo dobra ekspozycja nieruchomości, która jest dobrze widoczna z autostrady.
Teren idealny pod zabudowę usługową, obiekty produkcyjne, składy, magazyny, etc.
Bliska odległość ważnych szlaków komunikacyjnych sprzyja prowadzeniu inwestycji.
Polecam ze względu na szerokie możliwości wykorzystania na cele przemysłowe i idealną lokalizację – teren jest bardzo dobrze wyeksponowany z uwagi na bardzo duże natężenie ruchu w tym miejscu. Doskonałe połączenie drogowe z autostradą A1 i A4.
Zapraszam przedsiębiorców i inwestorów do zapoznania się z ofertą.
Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości i pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego, firmowego i inwestycyjnego.
Zapraszam przedsiębiorców i inwestorów do zapoznania się z ofertą.
Całość kosztów pośrednictwa pokrywa właściciel nieruchomości.

Podobne oferty


Teren inwestycyjny 4,6 ha w odległości 500m od węzła autostrady A1.
sprzedam

Teren inwestycyjny 4,6 ha w odległości 500m od węzła autostr...

inwestycyjne: śląskie , Bytom

Teren inwestycyjny 4,6 ha w odległości 500m od węzła autostrady A1. Idealny na centrum magazynowo - logistyczne. Atrakcyjna cena. Tylko 75zł netto za...

3 459 825 zł 41 131 m² RE/MAX Gold
aktualizacja: 12.09.2018
Teren usługowo-produkcyjny o pow. 21991m2, blisko węzła autostrady A1.
sprzedam

Teren usługowo-produkcyjny o pow. 21991m2, blisko węzła auto...

inwestycyjne: śląskie , Bytom

Teren usługowo-produkcyjny o pow. 21991m2, blisko węzła autostrady A1. Atrakcyjna cena. Tylko 75zł netto za 1m2 gruntu. Do sprzedania teren inwesty...

1 649 325 zł 21 991 m² RE/MAX Gold
aktualizacja: 12.09.2018
Atrakcyjny lokal użytkowy w centrum Bytomia – ulica Dworcowa 37
najem

Atrakcyjny lokal użytkowy w centrum Bytomia – ulica Dworcowa...

Lokale: śląskie , Bytom

Atrakcyjny lokal użytkowy w centrum Bytomia – ulica Dworcowa 37 Powierzchnia- 135m2 Piętro – parter Liczba pomieszczeń – 6 Wysokość - 3.6 Rodzaj b...

8 775 zł 135 m²
aktualizacja: 25.09.2018
Kopalnia iłów
sprzedam

Kopalnia iłów

przemysłowe: świętokrzyskie , Pałęgi

Złoże „Filipy I” zbudowane jest z dolnotriasowych iłowców i mułowców o barwie wiśniowej ze smugami seledynowymi. Zasoby złoża wynoszą wg. stanu na 31....

10 000 000 zł 170 000 m²
aktualizacja: 15.10.2018
Żwir i piasek - działka pod Tarczynem - mazowieckie
sprzedam

Żwir i piasek - działka pod Tarczynem - mazowieckie

przemysłowe: mazowieckie , Borowiec

Działka z pokładami żwiru, również można przeznaczyć na zabudowę jednorodzinną. Działka przy przelotowej asfaltowej drodze wojewódzkiej w miejscowości...

2 700 000 zł 32 800 m²
aktualizacja: 12.10.2018
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy Business Angels Club MEDtube Eurobuild doinvest partners
© 2003-2018 doinvest partners