Typ nieruchomości
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Szukam-Nieruchomości.com Szukam-Nieruchomości.com

Teren inwestycyjny z bocznicą kolejową w Ełku

warmińsko-mazurskie, Ełk

Opis nieruchomości


MA Nieruchomości prezentuje zupełnie wyjątkową ofertę terenu inwestycyjnego, zlokalizowanego w kwartale terenów przemysłowych Ełku, w bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości wyposażonej w tory kolejowe linii normalnotorowej od południa, od północy tereny Agencji Mienia Wojskowego, a od strony wschodniej nieużytkowane tereny nad rzeką Ełk, z własną bocznicą kolejową.

W skład kompleksu, o łącznej powierzchni - 34.998,00 m2, wchodzą 2 działki, oddane w użytkowanie wieczyste, zabudowane budynkami komercyjnymi i urządzeniami, m.in. budowla wiaty, zasiek na węgiel oraz ata. Nieruchomość położona jest w północno-wschodniej części miasta. Dojazd zapewniony jest drogą utwardzoną w części betonem, a w części asfaltem. Teren płaski, o regularnym kształcie. Wszystkie media miejskie: woda, prąd, kanalizacja.

Dla tego kwartału zapis w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego - Ełk - Obwodnica Północna”, brzmi: Ze - tereny o wiodącej funkcji przyrodniczej, oraz 81U3 - tereny składów, usług i wytwórczości.

Najbliższe otoczenie nieruchomości stanowią specjalistyczne zakłady przemysłowe, produkcyjne i usługowe. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości działa inna bocznica - która odgałęzia się w stacji Ełk Osobowa od toru nr 81 rozjazdem nr 601 w km 1,100 linii kolejowej nr 41 Ełk-Gołdap, z pełną infrastrukturą oraz zapleczem rozładunkowym, a do nieruchomości, która jest przedmiotem sprzedaży dochodzi bocznica kolejowa.

Teren stwarza perspektywiczne warunki rozwoju działalności nie tylko w branży drogowej – baza firm budowlanych wraz z bocznicą, magazyn i punkt składu materiału, ale również każdej innej gałęzi przemysłu ciężkiego i lekkiego (zakład produkcyjny, skład opału, skład materiałów budowlanych, i itd.).

Doskonała komunikacja - około 3 kilometrów od zjazdu z Obwodnicy Miasta – DK 16, a niedługo również z trasy Via Baltica, stanowiącej korytarz transportowy Warszawa - Budzisko, stanowiącej rolę najważniejszego połączenia drogowego pomiędzy południem a północą Kontynentu - fragment drogi międzynarodowej E67. Lokalizacja działki zapewnia bezkolizyjny dojazd do miasta.

Położenie nieruchomości jak również własna bocznica i ogromny plac dają ogromne możliwości przeładunku i składowania.

Nieruchomość na sprzedaż jako zwarty teren inwestycyjny.

Cena - 3.500.000,00 zł – do negocjacji -

telefon: 503 121 213

Podobne oferty


Działka pod obiekt hotelarski nad Jez, Ełckim
sprzedam

Działka pod obiekt hotelarski nad Jez, Ełckim

inwestycyjne: warmińsko-mazurskie , Ełk

Przedmiotem prezentowanej oferty jest nieruchomość o unikalnej lokalizacji, z widokiem na - nie tylko - wodną panoramę Ełku i przeciwległy brzeg Jezio...

2 500 000 zł 350 m² MAnieruchomosci
aktualizacja: 05.06.2018
Hala magazynowa przy DK 65 i DK 16
najem

Hala magazynowa przy DK 65 i DK 16

hale produkcyjne: warmińsko-mazurskie , Ełk

Przedmiotem najmu jest prawo użytkowania wieczystego 4 działek, o łącznej powierzchni 0,3678 ha wraz z własnością znajdującego się na tym gruncie budy...

25 499 zł 2 000 m² MAnieruchomosci
aktualizacja: 10.05.2018
Super okazja. Mazury Stare Juchy grunty nad jeziorem przy lesie z warunkami zabudowy
sprzedam

Super okazja. Mazury Stare Juchy grunty nad jeziorem przy le...

inwestycyjne: warmińsko-mazurskie , Stare Juchy

Mazury Stare Juchy/Ełk sprzedam Grunty 8,43 ha zrobiony projekt podziału na 26 działek po 3000m cena 35- 45 zł m2 nad jeziorem Garbas położone przy le...

2 360 400 zł 84 300 m²
aktualizacja: 16.06.2018
Sprzedam działkę na cele komercyjne
sprzedam

Sprzedam działkę na cele komercyjne

inwestycyjne: warmińsko-mazurskie , Braniewo

Sprzedam kilka działek w Braniewie na cele inwestycyjne - handlowo- usługowe, na sklepy wielkopowierzchniowe lub dla diveloperów, położone przy ul. Kr...

230 zł 300 000 m²
aktualizacja: 14.06.2018
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy Business Angels Club MEDtube Eurobuild doinvest partners
© 2003-2018 doinvest partners