Typ nieruchomości
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Szukam-Nieruchomości.com Szukam-Nieruchomości.com

Obiekt w centrum Katowic, blisko Dworca Kolejowego, idealny na klinikę, szkołę językową, apartamenty

śląskie, Katowice

Opis nieruchomości


Obiekt w centrum Katowic, blisko dworca kolejowego, idealny na klinikę, szkołę językową, apartamenty pod wynajem, etc.

Atrakcyjna Cena – Bez Podatku Vat

Oferuję do sprzedaży budynek komercyjny o powierzchni 950,70m2 z udziałem w prawie własności gruntu, zlokalizowany w centrum Katowic, niedaleko dworca kolejowego.

Budynek trzykondygnacyjny z poddaszem użytkowym, w dobrym stanie technicznym, możliwość podniesienia budynku o dodatkowe piętro. Nieruchomość klimatyzowana. Na każdej kondygnacji toalety. Budynek posiada dwa niezależne wejścia. Od tylnych schodów możliwość zrobienia podjazdu dla niepełnosprawnych oraz dźwigu osobowego.

Bardzo duży potencjał podziału i aranżacji wnętrz.

Nieruchomość idealna na samodzielną klinikę medyczną, szkołę językową, apartamenty na wynajem, hostel, branżę gastronomiczno-rozrywkową, etc. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zabudowa usługowa, zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, budynki użyteczności publicznej, obiekty handlowe i przystanki komunikacji miejskiej oraz Dworzec kolejowy Katowice Główne.

Dobra ekspozycja i bliskość komunikacji miejskiej (autobusowej, tramwajowej), dworca kolejowego, autobusowego, postoju taxi to atuty tego miejsca.

Budynek wzniesiony w latach 30-tych XX wieku, częściowo podpiwniczony, wykonany w tradycyjnej technologii budowy. Fundamenty o konstrukcji żelbetowej, ściany murowane z cegły i pustaków na zaprawie cementowo-wapiennej, stropy o konstrukcji żelbetowej. Stropodach z warstwą termoizolacyjną, pokryty papą, rynny i rury spustowe z blachy. Elewacje wewnętrzne w częściach wspólnych stanowią: tynki wewnętrzne cementowo – wapienne malowane farbami emulsyjnymi oraz lamperia. Elewacja zewnętrzna: tynk cementowo wapienny.

Budynek wyposażony w urządzenia infrastruktury technicznej: instalacja wodna, kanalizacyjna, elektryczna c.o. (kotłownia gazowa), teletechniczna. Możliwość podciągnięcia światłowodu.

Dodatkowo możliwość zrobienia 4-5 miejsc parkingowych w miejscu, w którym aktualnie zlokalizowane są garaże.

Nieruchomość idealna pod inwestycję z uwagi na doskonałe położenie i świetnie skomunikowana z każdą stroną miasta (liczne przystanki autobusowe i tramwajowe). Możliwość wykupienia kopert parkingowych dla klientów swojej firmy lub pracowników.

Zapraszam przedsiębiorców i inwestorów, jak również indywidualnych klientów do zapoznania się z ofertą.

Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości i pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego, firmowego i inwestycyjnego.

Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z Re/Max przy sprzedaży.

Całość kosztów pośrednictwa pokrywa właściciel nieruchomości – kupujący nie płaci wynagrodzenia agencji.

Podobne oferty


Lokal w centrum Katowic, blisko Dworca kolejowego i autobusowego
sprzedam

Lokal w centrum Katowic, blisko Dworca kolejowego i autobuso...

Lokale: śląskie , Katowice

Atrakcyjna Cena – Bez Podatku Vat Oferuję do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 565,60m2 z udziałem w prawie własności gruntu, zlokalizowany w ce...

2 300 000 zł 565 m² RE/MAX Gold
aktualizacja: 24.04.2018
Do sprzedania nieruchomość komercyjna w Katowicach
sprzedam

Do sprzedania nieruchomość komercyjna w Katowicach

Hale i Magazyny: śląskie , Katowice

Do sprzedania teren w rewelacyjnej lokalizacji w Katowicach. Hala produkcyjna, hala magazynowa, pomieszczenia socjalne o powierzchni około 2300 m2. Do...

4 150 000 zł 8 500 m² PROTEC
aktualizacja: 12.06.2018
Usługi medyczne - sprzedam grunt w Katowicach
sprzedam

Usługi medyczne - sprzedam grunt w Katowicach

handlowo-usługowe: śląskie , Katowice

Sprzedam pod inwestycję grunt w Katowicach pod usługi medyczne w jednej z najlepszych lokalizacji. Działka ma ok. 2000m2 z mpzp przewidującym tego typ...

1 400 000 zł 2 000 m²
aktualizacja: 12.06.2018
Odstąpię dochodowe bistro
sprzedam

Odstąpię dochodowe bistro

gastronomiczne: śląskie , Katowice

Działający i przynoszący zysk lokal gastronomiczny typu bistro w centrum Katowic. Doskonała lokalizacja, sąsiedztwo Akademii Wychowania Fizycznego i i...

45 000 zł
aktualizacja: 28.05.2018
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy Business Angels Club MEDtube Eurobuild doinvest partners
© 2003-2018 doinvest partners