Typ nieruchomości
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Szukam-Nieruchomości.com Szukam-Nieruchomości.com

Sprzedam dochodowy kompleks pałacowo - hotelowy 4*

śląskie, Gliwice

Opis nieruchomości


Mamy przyjemność zaprezentować sprzedaż w formie zorganizowanej części przedsiębiorstwa hotelu czterogwiazdkowego- Kompleksu Pałacowo Hotelowego Rekreacyjnego Spa. Zlokalizowanego na śląsku 5km od A4.
Uważamy ,że jest to doskonała inwestycja lub jako dywersyfikacja do przychodów z innej działalności.
Na sprzedaż, dobrze prosperujący Kompleks Pałacowo- Hotelowo Restauracyjno Rekreacyjny Spa. Kompleks położony w odległości 5km od A4. Hotel w standardzie 4*, po generalnym remoncie, obiekt czynny, z pełną kuchnią i infrastrukturą gastronomiczną. Idealnie nadający się również na organizowanie imprez okolicznościowych takich jak wesela, chrzciny, komunie, urodziny itp oraz szkoleń. Obiekt w bardzo dobrym wręcz idealnym stanie ze świetnym wyposażeniem.
Powierzchnia całkowita obiektów to ok 4000m2, powierzchnia działki to ponad 12h z parkiem.
Nieruchomości obejmują opisany zespół pałacowo – parkowy wraz z hotelem, stanowiący dwie nieruchomości gruntowe oraz działkę stanowiącą łąkę przekształconą na cele budowlano-usługowe, objętą odrębną księgą wieczystą. Nieruchomości gruntowe zabudowane są budynkiem pałacu, budynkiem hotelu, budynkiem kotłowni z aparatura pompy cieplnej oraz budynkiem garażu wraz z nasadzeniami oraz parkiem, tworzą część Kompleksu Pałacowo- Hotelowo Restauracyjno Rekreacyjny Spa , wpisanego do rejestru zabytków.
Budynki podpiwniczone, czterokondygnacyjne. Na parterze pałacu i hotelu znajdują się recepcje, restauracja z barem, kawiarnia, winiarnia, sale konferencyjne. Ponadto w parku pałacowym znajdują korty tenisowe, boisko do piłki nożnej oraz plac na ognisko i grill na imprezy plenerowe.
Kuchnia z zapleczem, pomieszczenia gospodarcze oraz zaplecze sanitarne i socjalne.
W obiekcie hotelowym znajdują się pokoje 1,2,3,4 osobowe (łącznie 168 miejsc noclegowych)
W Pałacu znajduje się 9 luksusowo urządzonych apartamentów.
Wszystkie pokoje z prywatnymi łazienkami. W hotelu znajduje się recepcja, sauna, solarium, patio, sala do kręgli na 2 tory oraz Bar/Pub, zagospodarowany ogród z altaną oraz grill bar.
Kompleks posiada parkingi wewnętrzny ( 40 miejsc parkingowych ), zewnętrzny ( 500 miejsc parkingowych )
Ogrzewanie własne dla budynku .
Kompleks Pałacowo Hotelowo Restauracyjno Rekreacyjny Spa posiada bardzo dobrą renomę oraz stałych klientów.
Co roku z Kompleksu Pałacowo Hotelowo Restauracyjno Rekreacyjny Spa korzysta ponad 4tys gości a ich liczba z roku na rok się zwiększa.
Kompleks Pałacowo Hotelowo Restauracyjno Rekreacyjny Spa obsługuje głównie zorganizowane grupy z Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Holandii.
Odbywają się tu cyklicznie imprezy, spotkania oraz konferencje i szkolenia.
Bardzo dobra lokalizacja.
Obiekt dochodowy. Zysk netto za 2015 r. wyniósł ponad 2 mln złotych. W 2016 roku planowany zysk netto ponad 3 mln zl. Na 2017 rok obiekt ma potwierdzone rezerwacje na 100% obłożenia. Na 2018 rok hotel ma już rezerwację na ponad 70% obłożenia.
Wartość samych nieruchomości według kosztorysu wyceniona została na ponad 33 mln złotych. W planach budowa Luksusowego Ośrodka Senioralnego dla 200 pensjonariuszy. Ze względu na daleko idącą dyskrecje nie załączam zdjęć nieruchomości. Wspomniane zdjęcia, rzuty, wyniki finansowe itp dostępne po podpisaniu umowy o poufności.

Zamieszczone zdjęcia są wykupione na fotolii i mają jedynie charakter poglądowy.

Oferowana cena- 22 500 000 pln do negocjacji.

Zapewniamy finansowanie dla tej inwestycji,wystarczy mieć tylko 20 % wartości zakupu przedsiębiorstwa, resztę pomagamy pozyskać w formie kredytu inwestycyjnego z niskim oprocentowaniem na 10 lub 15 lat.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Podobne oferty


Komfortowy biurowiec na sprzedaż
sprzedam

Komfortowy biurowiec na sprzedaż

biurowce: śląskie , Gliwice

Do sprzedaży prawo użytkowania wieczystego dwóch działek oraz prawo własności jednej działki o łącznej powierzchni 3.598 m2 zabudowanych budynkiem usł...

5 400 000 zł 1 266 m²
aktualizacja: 06.10.2018
Dochodowa kamienica w centrum Gliwic
sprzedam

Dochodowa kamienica w centrum Gliwic

biurowce: śląskie , Gliwice

Dochodowa kamienica - biurowiec, w centrum Gliwic, po kapitalnym remoncie. Wynajęta w 90%. Własny parking na 25 samochodów - wysoki standard. Działka...

4 150 000 zł 1 032 m²
aktualizacja: 05.10.2018
Nowa hala magazynowo - produkcyjna o pow. 1000m2 w sąsiedztwie autostrady A4 i A1 w Gliwicach
sprzedam

Nowa hala magazynowo - produkcyjna o pow. 1000m2 w sąsiedztw...

hale magazynowe: śląskie , Gliwice

Na sprzedaż nowa hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 1000m2 na działce 2000m2. Obiekt zlokalizowany jest w sąsiedztwie największego węzła drog...

3 000 000 zł 1 000 m²
aktualizacja: 04.10.2018

Działka inwestycyjna

inwestycyjne: śląskie , Gliwice

Teren inwestycyjny zlokalizowany na zachód od centrum Gliwic,tuż przy DK-88,drodze wylotowej z Gliwic z dogodnym dojazdem do autostrady A4,teren plask...

851 526 zł 3 639 m²
aktualizacja: 03.10.2018
Stylowy i dochodowy obiekt gastronomiczny z domem mieszkalnym w atrakcyjnej lokalizacji w Gliwicach
sprzedam

Stylowy i dochodowy obiekt gastronomiczny z domem mieszkalny...

restauracje, bary: śląskie , Gliwice

Stylowy i dochodowy obiekt gastronomiczny z domem mieszkalnym w atrakcyjnej lokalizacji z możliwością przekształcenia na różnego rodzaju działalność....

2 200 000 zł 620 m² RE/MAX Gold
aktualizacja: 12.09.2018
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy Business Angels Club MEDtube Eurobuild doinvest partners
© 2003-2018 doinvest partners