Typ nieruchomości
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Szukam-Nieruchomości.com Szukam-Nieruchomości.com

Lokale w dobrym punkcie - po drodze z Zagórza do Centrum oraz z Dąbrowy G. i Mysłowic

śląskie, Sosnowiec

Opis nieruchomości


Przedstawiamy propozycję sprzedaży atrakcyjnych powierzchni handlowo-usługowych znajdujących się w pełni zamieszkałym, nowym apartamentowcu przy ul. Klimontowskiej 47 w Sosnowcu. Istnieje też możliwość długoterminowego wynajmu na indywidualnie ustalonych warunkach.

Osiedle Słoneczne to jeden z największych, projektowanych kompleksów budynków jedno- i wielorodzinnych na Śląsku. Teren w dzielnicy Sielec – Nowy Klimontów, na którym powstaje osiedle już dziś jest silnie zaludniony, a docelowo zamieszkiwać go będzie ponad 3000 rodzin. Z uwagi na swój prestiż jest to obecnie najbardziej pożądaną lokalizacją przez mieszkańców Sosnowca i okolic. W związku z tym w najbliższych latach przewiduje się tu budowę ponad 1500 nowych domów, mieszkań i prywatnych rezydencji.

Analizując potencjał nabywczy w tej okolicy należy zwrócić uwagę na fakt, że większość mieszkańców to osoby średniozamożne i zamożne. Sama dzielnica jest stosunkowo młoda i od 15 lat wciąż się rozbudowuje.
Oferowane powierzchnie są obecnie jedynymi, wolnymi lokalami handlowo – usługowymi na tym terenie. Dlatego doskonale sprawdzi się tu zarówno punkt z pachnącym i świeżym pieczywem, sklep firmowy mięso – wędliny jak i apteka. Mogą powstać kolejne gabinety lekarskie, placówka bankowa z bankomatem czy punkt żłobkowo – przedszkolny, o które często pytają tutejsi mieszkańcy. Pewny i szybki zwrot kapitału z inwestycji gwarantuje tu stale rosnące zaludnienie.
Wygodny dojazd do osiedla zapewniają popularne ulice: Klimontowska i Kukułek. Stanowią połączenie komunikacyjne między: dzielnicą Zagórze i Centrum Sosnowca. Znajdują się tu także przystanki linii autobusowych. Tuż przy osiedlu przebiega ul. 11 Listopada będąca przedłużeniem ul. Braci Mieroszewskich i Wojska Polskiego – głównego szlaku z Dąbrowy Górniczej do Mysłowic i Jaworzna.

Proponujemy lokale użytkowe znajdujące się na parterze apartamentowca z doskonale widocznymi witrynami od strony głównej ulicy. Dostępna obecnie powierzchnia, wynosi ok. 340 m2 z podziałem na 2 lokale po ok. 100m2 – łącznie ok. 200m2 oraz dwa lokale po ok. 70m2 – łącznie ok. 140m2. Pomieszczenia możemy łączyć i przekazać w uzgodnionym indywidualnie standardzie wykończenia.
Dodatkowo przygotowano dogodny podjazd dla zaopatrzenia oraz miejsca parkingowe, które można wykupić na własność. Na terenie obiektu można montować reklamy świetlne i klimatyzację. Budynek i parkingi są monitorowane.
W budynku znajdują się już działające punkty handlowo - usługowe.

Z przyjemnością przedstawimy Państwu wszystkie szczegóły dotyczące naszej oferty.

Na terenie osiedla buduje się obecnie 200 nowych mieszkań w 2 etapie inwestycji, ale już bez lokali użytkowych, co na pewno wpłynie pozytywnie na wartość nabywczą dla nowej działalności.

lokale uzytkowelokal handlowylokal uslugowylokal sosnowieclokal zaglebielokal slasklokal uzytkowy sosnowiec

Podobne oferty


Sprzedam działkę pod Stokrotkę
sprzedam

Sprzedam działkę pod Stokrotkę

handlowo-usługowe: śląskie , Sosnowiec

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową niezabudowaną położoną w Sosnowcu, dzielnica Porąbka. Działka o powierzchni ok. 7900 m2 zlokali...

nieruchomość komercyjnapawilon handlowy stokrotka

1 975 000 zł 7 900 m²
aktualizacja: 23.11.2021
Sosnowiec - do wynajęcia
najem

Sosnowiec - do wynajęcia

usługowe: śląskie , Sosnowiec

Do wynajęcia w Sosnowcu lokale biurowe (od 27-330m2) magazynowe (70-740 m2), na terenie posesji będącej naszą własnością. przy Al. Mireckiego 22 w Sos...

aktualizacja: 15.11.2021

Stacja paliw mała, sprzedam wynajmę z placem

Lokale: śląskie , Krowiarki

Wraz z placem na samochody tiry , spedycje, warsztaty z 12 m kanalem, wiaty. bespieczny teren ogrodzone noclegi socjalne dom, myjnia na terenie tartak...

wynajmę stację paliwstacja paliw wynajmęstacje paliw

20 000 m²
aktualizacja: 02.12.2021
Bezpośrednio | Lokal z witryną w Śródmieściu | 55,24m2 | stan deweloperski
sprzedam

Bezpośrednio | Lokal z witryną w Śródmieściu | 55,24m2 | sta...

Lokale: śląskie , Chorzów

Sprzedam bezpośrednio lokal użytkowy o powierzchni 55,24 m2 położony w Chorzowie przy ul. Dąbrowskiego 23/ Sobieskiego 15 (narożna kamienica). Lokal...

kamienicasprzedam lokallokal komercyjnylokale komercyjnenieruchomości komercyjne

210 000 zł
aktualizacja: 19.11.2021
Chorzów-Śródmieście. Lokal użytkowy - parter z witryną.
sprzedam

Chorzów-Śródmieście. Lokal użytkowy - parter z witryną.

Lokale: śląskie , Chorzów

Posiadam do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 52,3m2 Lokal znajduje się na parterze w kamienicy z bezpośrednim wejściem z chodnika oraz drugim w...

sprzedam lokal użytkowylokale użytkowelokale komercyjne

149 000 zł 52 m²
aktualizacja: 15.10.2021
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy Business Angels Club MEDtube Eurobuild doinvest partners
© 2003-2021 doinvest partners