Typ nieruchomości
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Szukam-Nieruchomości.com Szukam-Nieruchomości.com

Budynek magazynowy na działce 3301m2 (pełna własność) blisko DK Katowice-Kraków

małopolskie, Olkusz

Opis nieruchomości


Dodatkowe 26 zdjęć na naszej stronie internetowej.
Do sprzedania całkowicie ogrodzony teren o pow. 3301m2 (pełna własność) zabudowany budynkiem magazynowo - handlowo - usługowym wraz z zapleczem socjalno-biurowym oraz budynkami magazynowymi o łącznej pow. ok. 1200m2, położony w Olkuszu, przy ul. Przemysłowej 5.

Nieruchomość jest bardzo atrakcyjna pod względem lokalizacji, w tym także sąsiedztwa oraz komunikacji, położona jest na terenie przemysłowym w odległości 250m od drogi krajowej (tranzytowej) łączącej stolicę Małopolski Kraków z głównymi miastami Śląska i Zagłębia.

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego teren położony jest na obszarze oznaczonym symbolem 1PU1, opisanym jako tereny obiektów produkcyjnych, składów, magazynów i usług.

Działka ma kształt regularny, zbliżony do prostokąta. Uzbrojona jest w instalację wodno-kanalizacyjną oraz elektryczną.

Zabudowę działki stanowią: budynek handlowo-usługowy wraz z zapleczem socjalno-biurowym oraz kompleks budynków magazynowych.

Budynek magazynowo – handlowo - usługowy o pow. użytkowej 833,39m2 został rozbudowany i w środku wymaga wykończenia. Magazyn (hala) składa się z dwóch części o wysokościach 6m i 3,20m. Podłoga utwardzona wylewką betonową, przystosowana do poruszania się wózkiem widłowym. Wykończona jest część budynku o charakterze biurowym (trzy pomieszczenia biurowe, w tym jedno z łazienką z kabiną prysznicową i WC, aneks kuchenny, dwie toalety, przedpokój).
Obecny właściciel planował przeprowadzenie inwestycji poprzez przebudowę nieruchomości na lokal gastronomiczny typu Pub, uruchomienie mini browaru oraz klubu z dyskoteką.

Budynek magazynowy nr 1 budynek murowany o powierzchni 171m2, w którym znajdują się pomieszczenia magazynowe oraz biurowe z zapleczem sanitarnym. Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną. Część biurowa posiada instalację wodno-kanalizacyjną. Hala magazynowa wyposażona jest w instalację wodną.

Budynek garażowy dobudowany do części magazynowej, składa się z dwóch garaży o łącznej pow. użytkowej 72,80m2. Budynek murowany, wyposażony w instalację elektryczną.

Budynek magazynowy nr 2 magazyn o konstrukcji stalowej, szkieletowej, wypełnionej cegłą wapienno-piaskową oraz pustakami. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 116,75m2. Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną.

Cała nieruchomość ogrodzona ogrodzeniem z przęseł stalowych rozpiętych na słupkach z kształtowników stalowych osadzonych w cokole betonowym. Brama wjazdowa przesuwana.

Teren od frontu utwardzony kostką betonową, pozostała część działki oraz pomiędzy budynkami utwardzona jest nawierzchnią asfaltową oraz asfaltowo-betonową.
Możliwość poruszania się samochodami ciężarowymi o pełnym udźwigu, wjazd przystosowany jest dla tirów, plac manewrowy. Na terenie nieruchomości miejsca parkingowe. Ponadto teren przed bramą również wybrukowany kostką.
Nieruchomość monitorowana za pomocą wewnętrznego systemu bezpieczeństwa.
Nieruchomość ze względu na swoją lokalizację stanowi dobrą lokatę kapitału w długim okresie czasu. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się obiekty magazynowe, handlowo-usługowe, skład węgla oraz zakłady produkcyjne.

Jest to typowy teren magazynowo - usługowy. Idealnie nadaje się do działalności handlowej wszelkiego rodzaju zarówno hurtowej, jak i detalicznej oraz działalności produkcyjnej, a także na przedstawicielstwo firmy.

Bliska odległość ważnych szlaków komunikacyjnych sprzyja prowadzeniu inwestycji i daje szerokie możliwości prowadzenia biznesu. Polecam ze względu na szerokie możliwości wykorzystania na cele przemysłowe i doskonałą lokalizację.
Zapraszam przedsiębiorców i inwestorów do zapoznania się z ofertą.
Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości i pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego, firmowego i inwestycyjnego.

Podobne oferty


Działka inwestycyjna przy Rondzie Matecznego
sprzedam

Działka inwestycyjna przy Rondzie Matecznego

inwestycyjne: małopolskie , Kraków-Podgórze

Doskonale wyeksponowana działka inwestycyjna w pobliżu jednego z najważniejszych węzłów komunikacyjnych w Krakowie, objęta lokalnym planem zagospodaro...

11 000 000 zł 6 600 m²
aktualizacja: 20.08.2017
Budynek b. zakładu opakowań ekologicznych w Przyborowie/Borzęcin
sprzedam

Budynek b. zakładu opakowań ekologicznych w Przyborowie/Borz...

inwestycyjne: małopolskie , Przyborów

Sprzedamy tereny zabudowane budynkami byłego Zakładu Opakowań Ekologicznych które położone są w miejscowości Przyborów w gminie Borzęcin. W skład tej...

500 000 zł 650 m²
aktualizacja: 20.08.2017
Działka inwestycyjna Krzeszowice
sprzedam

Działka inwestycyjna Krzeszowice

inwestycyjne: małopolskie , Krzeszowice

Sprzedam działkę pod usługi. Atrakcyjnie położona, płaska nieruchomość, dobry dojazd drogą asfaltową, bliska odległość od Krakowa. Media w granicy. St...

1 500 000 zł 9 100 m²
aktualizacja: 19.08.2017
Sprzedaż inwestycji wielomieszkaniowej
sprzedam

Sprzedaż inwestycji wielomieszkaniowej

inwestycyjne: małopolskie , Krynica-Zdrój

Inwestycja z projektami wykonawczymi i pozwoleniami na budowę do sprzedaży Krynica-Zdrój. Spółka posiada kompleksowo przygotowaną inwestycję wielomies...

3 500 000 zł 4 300 m²
aktualizacja: 18.08.2017
Działka przy lotnisku Balice 33ar
sprzedam

Działka przy lotnisku Balice 33ar

inwestycyjne: małopolskie , Balice

W trakcie procedowania pozwolenie na budowę ponad 3000m2 hali produkcyjno magazynowej z częścią biurową. oferta bezpośrednia jestem właścicielem nie...

2 800 000 zł 3 300 m²
aktualizacja: 05.08.2017
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy Business Angels Club MEDtube Eurobuild doinvest partners
© 2003-2017 doinvest partners