Typ nieruchomości
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Szukam-Nieruchomości.com Szukam-Nieruchomości.com

Dom weselny 15 minut od Kołobrzegu (2 sale okolicznościowe + sala kominkowa, pokoje i apartamenty)

zachodniopomorskie, Karwin

Opis nieruchomości


Na sprzedaż nieruchomość przygotowana do prowadzenia domu weselnego oraz organizowania innych imprez okolicznościowych (komunie, chrzciny, konferencje, zjazdy rodzinne, itd.). Działka o powierzchni 2,16 ha zabudowana jest dwoma budynkami usługowo-mieszkalnymi oraz małym budynkiem gospodarczym pełniącym funkcję stróżówki.

W dwóch budynkach o powierzchni odpowiednio 765 m2 oraz 408 m2 znajdują się dwie sale okolicznościowe (każda w innym budynku, dzięki czemu możliwe jest organizowanie dwóch imprez jednocześnie) oraz pokoje i apartamenty zapewniające miejsca noclegowe dla 30 gości. Każda z sal jest przygotowana do przyjęcia 80 osób przy pozostawieniu dużej powierzchni do tańca. Po skróceniu baru w klimatyzowanej sali w większym budynku przyjąć będzie można 100 gości. Dodatkowo na pierwszym piętrze większego budynku znajduje się sala kominkowa dla 20 osób.

W związku z rosnącą popularnością wesel w plenerze, do południowej strony ogrodu doprowadzono energię elektryczną, dzięki czemu możliwe jest stworzenie zadaszonego tarasu lub wykorzystywanie mobilnego namiotu weselnego dla dowolnej liczby gości.

Obecnie na wolne terminy weselne w okolicy czeka się do dwóch lat. Coraz więcej młodych par decyduje się organizować uroczystość np. w piątki (nie czekając na wolne terminy sobotnie). Średnia cena za jednego gościa weselnego bez noclegu - 200 zł.

Budynki wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły, przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów (cegła, keramzyt, drewno, aluminium, szkło oraz naturalny kamień). Duża kuchnia wyposażona w sprzęt gastronomiczny najlepszych producentów. W przyziemiu o pow. 236 m2 znajdują się pokoje i łazienki dla personelu, szatnie, magazyny (warzyw, produktów suchych, opakowań, bielizny brudnej i czystej), obieralnia warzyw oraz pomieszczenie do dezynfekcji jaj. Obiekt odebrany przez sanepid bez najmniejszych zastrzeżeń. W większym budynku zainstalowano windę towarową łączącą przyziemie, kuchnię i salę kominkową.

Nieruchomość położona w miejscowości Karwin w gminie Karlino (woj. zachodniopomorskie), przy drodze krajowej nr 6 (Gdańsk - Szczecin). W okolicy dużo zieleni, łąki, pola i lasy (tereny łowieckie).
Białogard - 15 km
Kołobrzeg - 22 km
Koszalin - 30 km
Szczecin - 120 km

Więcej zdjęć oraz informacji dotyczących obiektu mogę przesłać na wskazany adres e-mail.

Zadzwoń i zaproponuj swoją cenę.

Podobne oferty


Sprzedam wynajęty biurowiec w centrum Łodzi
sprzedam

Sprzedam wynajęty biurowiec w centrum Łodzi

usługowe: łódzkie , Łódź-Śródmieście

Sprzedam 11/12 części ziemi i wynajętego biurowca w centrum Łodzi. Po niżej podaję cenę za swój udział. wszelkich info udzielam pod telefonu. Posiadam...

40 000 000 zł 6 000 m²
aktualizacja: 14.01.2018
Działający warsztat samochodowy. Sprzedam biznes.
sprzedam

Działający warsztat samochodowy. Sprzedam biznes.

usługowe: mazowieckie , Warszawa

Oferta dotyczy sprzedaży (biznesu, bez nieruchomosci) działającego autoserwisu w Warszawie, bezpośrednio przy trasie E30 (DK2). Profesjonalny, wieloma...

399 000 zł 220 m²
aktualizacja: 11.01.2018
1650m2 Turek sprzedam
sprzedam

1650m2 Turek sprzedam

usługowe: wielkopolskie , Turek

Sprzedam nowy budynek handlowy w Turku (miasto 30 tysięcy mieszkańców w województwie Wielkopolskim). Data oddania: 2013r. Aktualnie obiekt w parterz...

4 400 000 zł 1 650 m²
aktualizacja: 08.01.2018
Ośrodek wypoczynkowy w Bieszczadach, o/Arłamów
sprzedam

Ośrodek wypoczynkowy w Bieszczadach, o/Arłamów

usługowe: podkarpackie , Wojtkówka

Przedmiotem sprzedaży jest budynek z przyległymi działkami o powierzchni 0,58ha,(a w niedalekim sąsiedztwie jest możliwość dokupienia ziemi). W skład...

629 000 zł 560 m²
aktualizacja: 08.01.2018
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy Business Angels Club MEDtube Eurobuild doinvest partners
© 2003-2018 doinvest partners