Typ nieruchomości
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Szukam-Nieruchomości.com Szukam-Nieruchomości.com

Dom weselny 15 minut od Kołobrzegu (2 sale okolicznościowe + sala kominkowa, pokoje i apartamenty)

zachodniopomorskie, Karwin

Opis nieruchomości


Na sprzedaż nieruchomość przygotowana do prowadzenia domu weselnego oraz organizowania innych imprez okolicznościowych (komunie, chrzciny, konferencje, zjazdy rodzinne, itd.). Działka o powierzchni 2,16 ha zabudowana jest dwoma budynkami usługowo-mieszkalnymi oraz małym budynkiem gospodarczym pełniącym funkcję stróżówki.

W dwóch budynkach o powierzchni odpowiednio 765 m2 oraz 408 m2 znajdują się dwie sale okolicznościowe (każda w innym budynku, dzięki czemu możliwe jest organizowanie dwóch imprez jednocześnie) oraz pokoje i apartamenty zapewniające miejsca noclegowe dla 30 gości. Każda z sal jest przygotowana do przyjęcia 80 osób przy pozostawieniu dużej powierzchni do tańca. Po skróceniu baru w klimatyzowanej sali w większym budynku przyjąć będzie można 100 gości. Dodatkowo na pierwszym piętrze większego budynku znajduje się sala kominkowa dla 20 osób.

W związku z rosnącą popularnością wesel w plenerze, do południowej strony ogrodu doprowadzono energię elektryczną, dzięki czemu możliwe jest stworzenie zadaszonego tarasu lub wykorzystywanie mobilnego namiotu weselnego dla dowolnej liczby gości.

Obecnie na wolne terminy weselne w okolicy czeka się do dwóch lat. Coraz więcej młodych par decyduje się organizować uroczystość np. w piątki (nie czekając na wolne terminy sobotnie). Średnia cena za jednego gościa weselnego bez noclegu - 200 zł.

Budynki wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły, przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów (cegła, keramzyt, drewno, aluminium, szkło oraz naturalny kamień). Duża kuchnia wyposażona w sprzęt gastronomiczny najlepszych producentów. W przyziemiu o pow. 236 m2 znajdują się pokoje i łazienki dla personelu, szatnie, magazyny (warzyw, produktów suchych, opakowań, bielizny brudnej i czystej), obieralnia warzyw oraz pomieszczenie do dezynfekcji jaj. Obiekt odebrany przez sanepid bez najmniejszych zastrzeżeń. W większym budynku zainstalowano windę towarową łączącą przyziemie, kuchnię i salę kominkową.

Nieruchomość położona w miejscowości Karwin w gminie Karlino (woj. zachodniopomorskie), przy drodze krajowej nr 6 (Gdańsk - Szczecin). W okolicy dużo zieleni, łąki, pola i lasy (tereny łowieckie).
Białogard - 15 km
Kołobrzeg - 22 km
Koszalin - 30 km
Szczecin - 120 km

Więcej zdjęć oraz informacji dotyczących obiektu mogę przesłać na wskazany adres e-mail.

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

Podobne oferty


Lokal usługowy, Kraków, Rynek
sprzedam

Lokal usługowy, Kraków, Rynek

usługowe : małopolskie

Do sprzedaży Lokal usługowy Kraków - Stare Miasto Umowa 10+10 Rentowność 7% Unikalna oferta sprzedaży. Oferta od pośrednika. Więcej informacji u...

6 900 000 zł 350 m²
aktualizacja: 18.11.2017
Apartamenty hotelowe w Gdańsku 50/50 + min. 5%
sprzedam

Apartamenty hotelowe w Gdańsku 50/50 + min. 5%

usługowe: małopolskie , Zakopane

Centrum Gdańska, Wyspa Spichrzów Hotel 5***** Podział przychodu z operatorem 50/50 + gwarancja 5% rocznie Umowa z operatorem na 15 lat Możliwość poby...

400 000 zł 27 m²
aktualizacja: 16.11.2017
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy Business Angels Club MEDtube Eurobuild doinvest partners
© 2003-2017 doinvest partners