Typ nieruchomości
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Szukam-Nieruchomości.com Szukam-Nieruchomości.com

Odstąpię dobrze prosperujący lokal gastronomiczny w centrum Brzegu

opolskie, Brzeg

Opis nieruchomości


Odstąpię lokal gastronomiczny (obecnie bar mleczny) o powierzchni ok. 110 m², zlokalizowany w Rynku w Brzegu (naprzeciwko Ratusza).
Bar działa od 3 lat (wyremontowany w 2014 roku) i bardzo dobrze prosperuje (odstępuję z powodów rodzinnych), posiada grono stałych klientów, obsługuje imprezy okolicznościowe (komunie, chrzciny, itp.), zapewnia katering na imprezy sportowe w Brzegu i okolicach oraz oferuje obiady wycieczkom (Ratusz oraz zamek w Brzegu są popularnymi atrakcjami turytycznymi).

Lokal mieści się na parterze w starym budownictwie. Od frontu duże, przeszklone witryny, od tyłu wejście do przestronnej kuchni. Wewnątrz znajduje się sala konsumencka (ok. 36 m² ) z łazienką dla gości, kuchnia, zmywalnia oraz piwnica. W piwnicy (ok. 36 m²)znajduje się chłodnia (ok. 6 m²), zamrażarka, pomieszczenie oraz z łazienka dla personelu (ok. 12 m²) I wyposażone w półki duże powieszczenie gospodarcze.
W lokalu został zamontowany alarm.
Powierzchnia całości ok. 110 m².
Lokal jest w pełni wyposażony w drewniane krzesła oraz stoły (kupowane w 2014 roku). Na sali znajdują się również dwa bemary (jeden 12-komorowy, jeden 9-komorowy), lodówka na napoje oraz salaciarka (chłodziarka; 7-komorowa).

W okresie wiosenno-letnim możliwość wystawienia stolików (drewniane stoliki + krzesła, 16 miejsc siedzących; wymagana zgoda miasta)

Kuchnia (ok. 32m²) wyposażona jest w piekarnik, dwie kuchenki gazowe 6-palnikowe, trzy stoły gastonomiczne, dwie frytownice, mikrofalówkę, basen, zlew, duży ociekacz do naczyń że stali nierdzewnej, zamrażarkę wolnostojącą i lodówkę wolnostojącą oraz potrzebne półki i dodatkowe szafki. Na zmywaku zlew i wyparzarka do naczyń. Kuchnia dodatkowo jest wyposażona w garnki gastronomiczne (kupowane nowe w 2014 roku w bardzo dobrym stanie), patelnie (różnych rozmiarów), chochle, naczynia, sztućce, szklanki, kubki, dzbanki (wszystko potrzebne do prowadzenia lokalu gastronicznego).
Lokal wykonany zgodnie z projektem budowlanym oraz posiada odbiory sanepidu. Posiada wentylację oraz bardzo dobrze działającą chłodnię (dodatkowo temperatura w piwnicy zawsze jest niższa).
Umowa najmu nieruchomości jest podpisywana z właścicielem (bardzo ugodowym).
Dodatkowo oferuję spis kontaktów potrzebnych do prowadzenia działalności gastronomicznej w tej lokalizacji (dostawcy mięs, ziemniaków, mrożonek, olejów, napojów, itd.)
Mam również do sprzedania samochód ciężarowy Ford Transit Connect (rok produkcji 2008).

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny.

Podobne oferty


Sprzedam najbardziej rozpoznawalną restaurację w Brzegu
sprzedam

Sprzedam najbardziej rozpoznawalną restaurację w Brzegu

restauracje, bary: opolskie , Brzeg

Najbardziej rozpoznawalna, ze względu na swój niepowtarzalny wystrój i aktywność kulturalno-rozrywkową restauracja w mieście. Restauracja zlokalizowan...

3 900 000 zł 800 m²
aktualizacja: 24.08.2017
Teren inwestycyjny 7,500 ha w Brzegu, Włościańska
sprzedam

Teren inwestycyjny 7,500 ha w Brzegu, Włościańska

Grunty: opolskie , Brzeg

Oferta sprzedaży nieruchomości obejmująca : działki gruntu w użytkowaniu wieczystym łącznego obszaru 7,500ha, częściowo zabudowane budynkami dawnej...

7 500 000 zł 75 000 m²
aktualizacja: 21.08.2017
Dom weselny, 2 sale, Koszalin, dochodowa nieruchomość
sprzedam

Dom weselny, 2 sale, Koszalin, dochodowa nieruchomość

gastronomiczne: zachodniopomorskie , Koszalin

Funkcjonująca dochodowa nieruchomość Restauracja Europejska w Koszalinie Obiekt zlokalizowany w Koszalinie na dużym osiedlu przy drodze publicznej, z...

3 200 000 zł 700 m²
aktualizacja: 17.10.2017
Sprzedam zajazd w Borach Tucholskich
sprzedam

Sprzedam zajazd w Borach Tucholskich

gastronomiczne: kujawsko-pomorskie , Żalno

Super Okazja Sprzedam Zajazd położony w Borach Tucholskich w miejscowości Żalno. * Jest to budynek usługowo – mieszkalny o pow. 645 m2. * Nieruchomo...

1 050 000 zł 645 m²
aktualizacja: 16.10.2017
Lokal gastronomiczny - mobilny
sprzedam

Lokal gastronomiczny - mobilny

gastronomiczne: mazowieckie , Warszawa

Sprzedam lokal gastronomiczny składający się z dwóch domków holenderskich i zabudowanego tarasu. W cenę wliczone są meble i wyposażenie. Odbiór sanepi...

89 zł 80 m²
aktualizacja: 12.10.2017
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy Business Angels Club MEDtube Eurobuild doinvest partners
© 2003-2017 doinvest partners