Typ nieruchomości
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Szukam-Nieruchomości.com Szukam-Nieruchomości.com

Oferta najmu gosp. rolnego - ferma drobiu / powierzchnie magazynowe

warmińsko-mazurskie, Lubawa

Opis nieruchomości


Przedmiotem oferty jest gospodarstwo rolne o pow. 2,06 ha, stanowiące obecnie fermę drobiu - kury nioski.

Obiekt położony na Warmii, w miejscowości Lubawa, w gminie Lubawa, powiat Iławski.

Nieruchomość zabudowana dwoma czynnymi halami hodowlanymi / budynkami inwentarskimi / pakowalnią / mieszkaniami socjalnymi oraz domem mieszkalnym.

1 ) Hala drobiarska nr 1 – o wymiarach 14 x 70 m, murowana, powstała w 1980 r., podpiwniczona (magazyn, kotłownia), z dwuspadowym dachem pokrytym eternitem, wyposażona w niezbędny sprzęt do hodowli kur niosek w systemie ściółkowym z miejscem dla ok. 10.000 sztuk kur. Do budynku przylega część socjalna (4 pokoje oraz zaplecze sanitarne i kuchenne dla pracowników). Część mieszkalna połączona jest z kurnikiem wewnętrznym przejściem tzw. łącznikiem przez zaplecze socjalno-techniczne, w którym mieszczą się m.in. dwa silosy na pasze.

2) Hala drobiarska nr 2 – o wymiarach 18 x 53 m, murowana, powstała w 1980 r., podpiwniczona (magazyn, kotłownia), z dwuspadowym dachem pokrytym eternitem, wyposażona w niezbędny sprzęt do hodowli kur niosek w systemie ściółkowym z miejscem dla ok. 9.000 sztuk kur.

3 ) Pakowalnia - budynek przylegający do hali drobiarskiej nr 1 o powierzchni 68 m2 pełniący funkcję magazynu jaj, opakowań oraz sortowni. Na wyposażeniu automatyczna sortownica z drukarką do jaj.

4) Budynek mieszkalny – o pow. użytkowej 500 m2, piętrowy dom z poddaszem użytkowym o pow. łącznej 140 m2 (do adaptacji) oraz dwa garaże i 3 miejsca postojowe na podjeździe.

Przed domem, od strony drogi, jest ładnie zagospodarowany ogród (iglaki, porosty, rośliny całoroczne). Za domem ogrodzony teren porośnięty trawą i tujami wraz z zadaszoną werandą - idealny latem i wiosną do odpoczynku)

Budynek mieszkalny jest podpiwniczony. Suterena stanowi osobną część mieszkalną z kuchnią, sypialnią, salonem, pokojem gościnnym i łazienką. Na tym poziomie jest również kotłownia, magazyn suchy, spiżarnia.
Osobne wejście od strony ogrodu pozwala na wyłączenie tej części poza pozostałą część mieszkalną.

Na parterze (120 m2) znajduje się kuchnia (po remoncie), spiżarnia, obszerny salon z kominkiem, sypialnia, jadalnia, łazienka oraz pokój biurowy. Z jadalni można wyjść na taras.
Na piętrze znajdują się 4 przestronne pokoje oraz duża łazienka.

Dom jest gruntownym odświeżeniu, czysto i schludnie utrzymany - gotowy do zamieszkania.

Gospodarstwo uzbrojone w sieć elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną.
Do dyspozycji najemcy pozostać mogą wszystkie sprzęty i urządzenia pozostające na wyposażeniu - w tym traktor, bus, warsztat, narzędzia.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona pod tereny obsługi produkcji w gospodarstwach rolnych, hodowlanych, ogrodniczych oraz w gospodarstwach leśnych i oznaczona symbolem 3 RU.

Miejscowość Lubawa jest idealnym miejscem do zamieszkania oraz prowadzenia własnego biznesu. Jest tutaj pełna infrastruktura, szkoły, przychodnie, urzędy, sklepy. Miasto jest przyjazne i malownicze i dobrze skomunikowane.

Możliwość wznowienia prowadzonej dotychczas hodowli lub przebranżowienia działalności dla własnych potrzeb.

W odległości 14 km znajduje się miejscowość Iława, do Ostródy jest 28 km.

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Podobne oferty


Obiekt, magazyn, hala, wynajem Olsztyn
najem

Obiekt, magazyn, hala, wynajem Olsztyn

hale magazynowe: warmińsko-mazurskie , Olsztyn

Obiekt, lokal magazynowo- biurowy o pow 370 m kw, plac manewrowy utwardzony 520 mkw. Dwa biura po 75 m kw / niezależne wejścia/ 3 pokoje, 2 łazienki,...

12 500 zł 370 m²
aktualizacja: 06.11.2017
Wynajmiemy obiekt produkcyjno - magazynowo - handlowy obok autostrady A1 rejon Wodzisławia Śląskiego
najem

Wynajmiemy obiekt produkcyjno - magazynowo - handlowy obok a...

hale magazynowe: śląskie , Wodzisław Śląski

Do wynajęcia obiekt produkcyjno - magazynowo - handlowy obok autostrady A1 w okolicy Wodzisławia Śląskiego. Nieruchomość składa się z: - Działki 1,695...

25 000 zł 3 010 m²
aktualizacja: 10.12.2017
Wynajem powierzchni handlowej w odnowionym budynku dwupiętrowym
najem

Wynajem powierzchni handlowej w odnowionym budynku dwupiętro...

hale magazynowe : dolnośląskie

Wynajem powierzchni handlowej w odnowionym budynku dwupiętrowym na drugim piętrze 700 m2, 2500 Zl za powierchniu narzędzi miesięcznie + czynsz. W blis...

2 500 zł 700 m²
aktualizacja: 09.12.2017
Powierzchnie magazynowe
najem

Powierzchnie magazynowe

hale magazynowe: podkarpackie , Dębica

Firma świadczy usługi z zakresu logistyki magazynowej. Dysponujemy powierzchnią magazynową o wielkości 5000 mkw. Obiekt zlokalizowany jest w Dębicy...

5 000 m²
aktualizacja: 02.12.2017
Nowa hala 400 m2 położona obok węzła Karczemki na Obwodnicy- przy Auchan
najem

Nowa hala 400 m2 położona obok węzła Karczemki na Obwodnicy-...

hale magazynowe: pomorskie , Gdańsk

Nowa hala 400 m2 położona obok węzła Karczemki na Obwodnicy- przy Auchan. Około 100 m. do stacjo Pomorskiej Kolei metropolitalnej. Wysokość hali wynos...

10 800 zł 400 m² Easy House
aktualizacja: 20.11.2017
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy Business Angels Club MEDtube Eurobuild doinvest partners
© 2003-2017 doinvest partners