Typ nieruchomości
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Szukam-Nieruchomości.com Szukam-Nieruchomości.com

Kamienica komercyjna z dużą działką w ścisłym centrum

śląskie, Czechowice-Dziedzice

Opis nieruchomości


Mam do sprzedania kamienicę komercyjną ( do generalnego remontu) zlokalizowaną w ścisłym centrum Czechowic – Dziedzic (Śląsk) (najlepsze miejsce w mieście ), w bezpośrednim sąsiedztwie głównych ciągów pieszych i komunikacyjnych miasta. W pobliżu znajdują się dworce kolejowy oraz autobusowy, Poczta Polska, liczne banki, szkoły, restauracje, hotel, supermarkety, oraz główne targowisko miejskie.
Miasto Czechowice-Dziedzice jest miastem przemysłowym, znajdującym się bezpośrednio przy drodze krajowej nr 1, w aglomeracji bielskiej,w którym znajdują się takie zakłady jak Kopalnia Silesia, Walcownia Metali, Zapałko w n i a, Rafineria i In., które wspólnie z Bielskiem – Białą tworzą ośrodek węzłowy strefy nadgranicznej. W mieście i gminie Czechowice jest mnóstwo większych i mniejszych przedsiębiorstw, współpracujących często z firmami zagranicznymi.

Kamienica znajduje się obok głównego miejskiego ronda, przy ulicy "przelotowej" przez centrum miasta - wjazd z D K 1 od strony Bielska-Białej, wyjazd na D K 1 na Katowice (i odwrotnie). Bardzo blisko jest granica z Czechami (Cieszyn).
W pobliżu kamienicy, w centrum miasta, znajdują się osiedla bloków.

Kamienica składa się z 3 pięter (cztery kondygnacje) o całkowitej powierzchni zabudowy ok 239,70 m 2. W całości podpiwniczony.
Na parterze znajdują się trzy lokale handlowo usługowe z bezpośrednim wejściem od ulicy, o całkowitej powierzchni 155,26. m 2 
Piwnica, pomieszczenia gospodarcze - ok 180 m 2 
I i II piętro mają po dwa mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej ok.173,32 m 2, czyli w sumie 346,64 m 2.
Poddasze użytkowe tylko w części gdzie znajdują się wieżyczki ok 40 m 2 – istnieje możliwość dobudowania kondygnacji.
Wszystkie kondygnacje skomunikowane wspólną klatką schodową, (ciąg komunikacyjny na kondygnacji ok. 13.20 m 2) co daje niezależność i swobodę w adaptacji budynku zgodnie z potrzebami przyszłego Właściciela. 
Całkowita suma powierzchni użytkowych i komunikacji to ok. 761,5 
Działka 924 m 2.
Za budynkiem na działce są trzy garaże . Istnieje możliwość wykorzystania działki na stworzenie miejsc parkingowych, czy rozbudowę nieruchomości.

Nieruchomość z ogromnym potencjałem – obiekt wyjątkowo cenny ze względu na świetną lokalizację, oraz dużą działkę należącą do nieruchomości. Doskonała lokalizacja daje ogromne możliwości przeznaczenia – przychodnie lekarskie, gabinety, rehabilitacja, klinika, siedziba firmy, hotel, biura, centrum handlowe, dom towarowy, centrum rozrywki, sport stacjonarny itp..

Zdjęcia robione w letnie, niedzielne południe - by wykorzystać "spokój" i pokazać walory lokalizacji. W tygodniu deptak najczęściej jest zatłoczony - brak miejsc postojowych wzdłuż ulicy. Także na pobliskich parkingach trudno o wolne miejsce w ciągu dnia.

Oferta jest bardzo atrakcyjna i dosyć pilna ze względu na zgodę właścicieli dwóch odrębnych lokali, na sprzedaż tych lokali wraz z całością kamienicy w momencie znalezienia kupca na całość. Cena oferty: 1 550 000 zł obejmuje już całość kamienicy z działką i wszystkimi trzema lokalami.

Polecam inwestorowi z konkretną wizją i pomysłem.

Podobne oferty


Sprzedam komercyjny dom w centrum Mysłowice, 2 mieszkania, lokal dochodowy, garaż
sprzedam

Sprzedam komercyjny dom w centrum Mysłowice, 2 mieszkania, l...

kamienice: śląskie , Mysłowice

Całość ze względu na lokalizację doskonale nadaje się na prowadzenie każdej formy działalności gospodarczej oraz daje duże możliwości zarobkowe osobi...

600 000 zł 381 m²
aktualizacja: 29.10.2017
Kamienice z odnowioną elewacją
sprzedam

Kamienice z odnowioną elewacją

kamienice: śląskie , Racibórz

Mam do sprzedania w Raciborzu kamienicę /niezamieszkałą/ o pow. użytkowej 1473 m2, na działce- 0,4537 ha - obiekt włączony jest do Ewidencji Zabytków...

2 700 000 zł 1 473 m²
aktualizacja: 20.10.2017
Sosnowiec Pogoń okolice Timkena 200m2, 3 mieszkania
sprzedam

Sosnowiec Pogoń okolice Timkena 200m2, 3 mieszkania

kamienice: śląskie , Sosnowiec

Do sprzedaży dom wolnostojący położony w Sosnowcu w dzielnicy Pogoń w okolicach ulicy Grota Roweckiego przy jednej ulic o małym natężeniu ruchu co zap...

328 000 zł 200 m²
aktualizacja: 17.10.2017
Bezpośrednio. Inwestycja w nieruchomość Bydgoszcz
sprzedam

Bezpośrednio. Inwestycja w nieruchomość Bydgoszcz

kamienice: kujawsko-pomorskie , Bydgoszcz

Posiadam na sprzedaż kamienice w Bydgoszczy, która jest doskonałą ofertą, dla osób zajmujących się flipami. Nieruchomość zlokalizowana jest, przy uli...

2 000 000 zł 1 450 m²
aktualizacja: 22.11.2017
Kamienica w Jeleniej Górze - nowa cena
sprzedam

Kamienica w Jeleniej Górze - nowa cena

kamienice: dolnośląskie , Jelenia Góra

Piękna kamienica w Centrum Miasta w Jeleniej Górze. Wyjątkowa okazja - jeśli macie Państwo swoją propozycję, zachęcamy do kontaktu. Nieruchomość z wi...

2 999 000 zł 1 300 m²
aktualizacja: 07.11.2017
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy Business Angels Club MEDtube Eurobuild doinvest partners
© 2003-2017 doinvest partners